U poslednjem meču jesenjeg dela šampionata Prve futsal lige Srbije Ivanjica je u prelepoj atmosferi hale ‘Crnjevo’ savladala Jastrebac rezultatom 3:2.

Oko 500 gledalaca uživalo je u dinamičnoj utakmici, a prvi deo igre pripao je gostima koji su preko Tanaskovića u 16. i Rajkovića u 19. minutu na odmor otišli sa dva gola prednosti. Nije domaćin bio u podređenom položaju, Ivanjica je napadala, stvorila nekoliko sjajnih šansi, tri puta pogodila okvir gola, ali su Blačani znalački iskoristili svoje prilike i stigli do velikog kapitala pred nastavak meča. Nadu domaćinu da može do povoljnog rezultata vratio je Stojković, pogotkom u 23. minutu i tada je Ivanjica krenula u još jače napade ka golu gostiju. Nije ni Jastrebac bio bez svojih prilika, izabranici Marka Gavrilovića odigrali su dobar meč, ali je 28. minut bio koban po goste jer tada Ivanjica prvo preko golmana Đorđa Lišanina stiže do izjednačenja, a zatim preko drugog Stojkovića, Darka i do vođstva od 3:2. Napali su tada igrači Jastrepca svim silama ka golu Ivanjice, ali je odbrana, na čelu sa ‘Igitom iz Ivanjice’ , fenomenalnim Lišaninom izdržala sve atake gostiju i zadržala prednost iz 28. minuta. Puno bure doneo je sam finiš meča, u jeku napada Jastrepca usledili su veliki protesti sa klupe gostiju zbog merenja vremena! Žalili su se Blačani da vreme nije zaustavljeno pri izlasku lopte iz igre i da je meč skraćen nekoliko sekundi, ali je sve ostalo na protestima pa je Ivanjica upisala veoma važna tri boda na zatvaranju jesenjeg dela sezone. Ovom pobedom Ivanjica je stigla do osmog mesta na tabeli gde se nalazi sa 13 osvojenih bodova dok je Jastrebac trenutno sedmi sa dva boda više.