Otvaranje plej ofa donelo je spektakularnu utakmicu u dvoranu ‘Pendik’.

Novom Pazaru gostovao je Vinter Sport i Nišlije su bile blizu velikog iznenađenja i brejka na startu serije. Golovima Jovanovića u 10. i Miljkovića u 12. minutu gosti su stekli kapital od dva gola, ali je u poslednjem minutu poluvremena Sadović smanjio na 1:2. Marko Cenić je u prvom minutu nastavka vratio dva gola prednosti gostima, ali je odgovor stigao tri minuta kasnije preko Redžovića. Kada je Ilić u 29. minutu pogodio za 2:4 delovalo je da kola Pazaraca idu nizbrdo i da se ne mogu vratiti na pravi put, bar ne u ovoj utakmici. Nadu da mogu do povoljnog rezultata vratio je Kostić kada je u 31. minutu smanjio na 3:4, a onda – finiš za pamćenje i neverovatna rola Milana Mutavdžića! Reprezentativac Srbije je u 39. minutu izjednačio na 4:4, a onda, desetak sekundi pre kraja, njegov saigrač iz reprezentacije i jedan od najboljih futsalera prvoligaškog karavana Ninoslav Aleksić, uzeo je loptu uz levu aut liniju, neverovatnim solo prodorom izbacio čitavu odbranu niške ekipe i asistirao Mutavdžiću kome nije bilo teško da sa metar pogodi nebranjenu mrežu. Krenuli su igrači Vinter Sporta na sve ili ništa jer su u nezgodnom trenutku izgubili prednost koju su imali tokom čitavog meča, a to je iskoristio ko drugi nego Mutavdžić koji je kompletirao het trik u samo dva minuta za konačnih Novi Pazar – Vinter Sport 6:4! Posle ovog čudesnog preokreta Pazarci su blizu polufinala plej ofa u kom će se pobednik ove serije sastati sa Novom Pazovom. Video izveštaj sa ovog meča za koji je zaslužan Senko Župljanin, možete pogledati na početku teksta.