Fenomenalan meč viđen je u Sopotu na zatvaranju jesenjeg dela sezone Druge futsal lige Srbije.

‘Brazilci sa Kosmaja’ dočekali su ‘Ludu družinu’ i oko 200 gledalaca imalo je prilike da uživa u sjajnoj futsal predstavi. Prvi deo igre pripao je Zrenjanincima koji su na odmor otišli sa golom prednosti koji im je doneo korpulentni Savo Delić u 18. minutu. Kapiten Milutinović doneo je Sopotu izjednačenje na startu drugog dela, ali je omaleni Aranitović golovima u 30. i 31. minutu poveo SAS ka pobedi. Nije se domaćin predavao pa je Milić u 33. minutu smanjio na 2:3, a u 37. minutu viđena su dva gola, po jedan na obe strane. Za Sopot je pogodio Marko Janićijević, dok se u strelce u timu SAS-a upisao iskusni Aleksandar Tomin. I onda, spektakularna završnica ‘Brazilaca sa Kosmaja’! Prvo je ‘kosmajski Migelin’, Milutinović pogodio za 4:4 u 38. minutu da bi u poslednjim trenucima susreta precizan bio Dejan Janković za 5:4 i veliku radost svih navijača. Ovom pobedom Sopot je prestigao SAS na tabeli drugoligaškog karavana i trenutno se nalazi na trećem mestu sa 21 osvojenim bodom. Zrenjaninci su jesen završili četvrti sa dva boda manje.