U ‘derbiju juga’ odigranom u okviru 12. kola Prve futsal lige Srbije Jastrebac i Novi Pazar su odigrali nerešeno.

Konačan rezultat ove utakmice bio je 2:2, ali je publika, koja je ponovo u velikom broju ispunila tribine hale ‘Čika Duško Jovanović’ mogla da uživa u uzbudljivom meču punom prilika, a podela bodova je na kraju možda i najrealniji ishod. U prvom poluvremenu viđen je po jedan gol na obe strane, mrežu Novog Pazara pogodio je Rajković, dok je za goste precizan bio Aleksić. U nastavku prvi do pogotka stiže Jastrebac i to preko Radojičića, koji je sa linije ubacio loptu u nebranjenu mrežu posle sjajnog solo prodora Ristića. Blačani su prednost imali do samog finiša, ali je izjednačenje Novom Pazaru doneo Međedović. Tabela Prve futsal lige Srbije posle 12 kola izgleda ovako: