Sjajan meč viđen je u beogradskom naselju Rakovica.

Fenjeraš Ekonomist ugostio je odličnu ekipu Bečeja i malobrojna publika koja je došla u halu IMR mogla je da uživa u uzbudljivoj utakmici.

Posle početnog ispitivanja snaga Ekonomist je prvi stigao do gola kada je mrežu Vadaskog zatresao Marko Stamenković u 8. minutu iz jednog kontra napada.Nastavio je domaćin sa atacima ka golu Bečejaca, a u 13. minutu viđena je nesvakidašnja situacija! Kontra u kojoj su se Stamenković i Stojković našli sami ispred golmana Save Vadaskog i stopostotnu gol šansu pretvorili su u aut za goste. Usledila je kontra Bečeja iz koje je Korać savladao Grujića za 1:1. Samo minut kasnije nova dva promašaja Beograđana i to oba iz rubrike ‘za verovali ili ne’, a kazna je bila surova. Grešku u ispucavanju golmana Grujića koristi Mandadžić i dovodi Bečej u vođstvo. Do odlaska na odmor viđen je još jedan pogodak gostujuće ekipe, kontra napad u poslednjem minutu prvog dela realizovao je Pelengić za sigurnih 1:3 na poluvremenu.

Daleko od toga da je Bečej do vođstva došao dominantno, Ekonomist je imao više prilika, ali je Vadaski još jednom potvrdio da tim iz Vojvodine ima jedan od najboljih golmanskih tandema u ligi (Sava Vadaski – Zoran Ćurčić). U četvrtom minutu drugog poluvremena Bečej je iz još jednog kontra napada postigao pogodak, a ovog puta precizan je bio Dražić. Tada je delovalo da su sve lađe Ekonomista potonule, ali promena taktike i prelazak korpulentnog Dimitrija Mihića na sidro doneo je rezultat, pa su Beograđani veoma brzo stigli do tri gola i izjednačenja! Dva gola postigao je mladi i supertalentovani Glavonjić, tako što je ispratio udarce Mihića i Jovića i sa druge stative lagano smestio loptu u mrežu, a izjednačenje je doneo Čobanović u 33. minutu.

Imale su obe ekipe nekoliko prilika za pogodak u poslednjih par minuta, Ekonomist je bio za nijansu bolji, ali su Vadaski sa jedne i Grujić sa druge strane bili na visini zadatka i rezultat je ostao 4:4.

Posle ovog remija, Ekonomist je i dalje na začelju drugoligaškog karavana gde se nalazi sa 4 osvojena boda i jednom utakmicom manje (protiv Deusa), dok je Bečej trenutno deveti sa 13 bodova, ali bi to moglo da se promeni ukoliko njihov meč protiv Deusa bude registrovan službeno (prema saznanjima koje imamo, za tim iz Sremske Mitrovice na toj utakmici nastupali su igrači koji su u istom danu igrali i veliki fudbal).