Posle trijumfa u Obrenovcu, omladinska futsal reprezentacija Srbije poražena je od Italije u drugoj prijateljskoj utakmici odigranoj u Ubu.

Azuri su već u prvom poluvremenu stigli do dva gola prednosti preko Kevina Rivele u 7. i De Baroš Žoaa u 15. minutu, a na 1:2 smanjio je Lazar Marinković sredinom drugog dela igre. Izabranici Vladimira Jovanovića ipak nisu uspeli da izjednače već su primili i treći gol preko Kristijana Peronija u 35. minutu i tako je postavljen konačan rezultat ovog susreta. Za Orliće, koji su prikazali odličnu igru na ova dva prijateljska meča, nastupali su:

Nemanja Milanović (kapiten),  Jovan Urošević, Đorđe Rosić, Nikola Milašinović, David Miković, Vladan Koljajić, Nemanja Dimitrijević, Miloš Tadić, Matija Urošević, Lazar Marinković, Jovica Petrović, Zoran Arđeljan, Aleksandar Mandić i Marko Stojanović.