Na zatvaranju jesenjeg dela sezone Prve futsal lige Srbije FON je u dvorani ‘Šumice’ upisao ubedljivu pobedu protiv Vranja.

‘Četa iz Jove Ilića’ dominirala je tokom većeg dela susreta, a prednost im je doneo Lazar Petrašević golom u 6. minutu. Do odlaska na odmor prednost je duplirao Andrija Stanković u 11. minutu i tako je postavio konačan rezultat prvog poluvremena. Nastavak je doneo kanonadu FON-a protiv oslabljenih Vranjanaca! Strahinja Manić je povisio na 3:0 u 23. minutu, pet minuta kasnije Petrašević se drugi put upisao u listu strelaca, da bi blickrigom od 33. do 34. minuta Beograđani dali još tri gola, preko Stankovića, Manića i Pešića za konačnih FON – Vranje 7:0. Ovom pobedom izabranici Borka Surudžića stigli su do 22 boda čime su obezbedili treće mesto na tabeli na kraju jesenjeg dela šampionata. Vranjanci posle 11 odigranih utakmica zauzimaju 10. mesto na tabeli sa samo sedam osvojenih bodova.