Veoma zanimljiv meč imala je prilike da gleda publika u Valjevu.

RB je dočekao Smederevo u susretu dva tima iz donjeg dela tabele i domaćin je sjajno otvorio utakmicu golom, ove sezone fenomenalnog, Prokića u 6. minutu. Ipak, do odlaska na odmor – rapsodija Smederevaca! Prvulović je minut posle gola RB-a izjednačio rezultat da bi Filipović golovima u 15. , 18. i 19. minutu kompletirao het trik i Smederevci su na odmor otišli sa vođstvom od 1:4! Šta je Rade Begović rekao svojim igračima u pauzi između dva poluvremena, ne znamo, znamo da je ‘šok terapija’ urodila plodom i da je RB dominirao u drugom delu igre! Tojčić je u 25. minutu vratio nadu da će domaćin stići do povoljnog rezultata, prekaljeni Nikola Ranisavljević smanjio je na 3:4 dva minuta kasnije, izjednačenje je svojim drugim golom doneo fenomenalni Prokić u 29. minutu, da bi preokret kompletirao Nikolić šest minuta kasnije! Zaista sjajnih 20 minuta za Valjevce i veoma bitna pobeda koju su igrači RB-a posvetili Đorđu Milićeviću, saigraču i jednom od glavnih ljudi ovog tima koji je povređen u saobraćajnoj nesreći. Posle devet odigranih utakmica RB se nalazi na devetom mestu prvoligaškog karavana sa devet osvojenih bodova dok su Smederevci na začelju sa samo dva boda.