Kao što je u naslovu pomenuto, veoma zanimljivo kolo prvoligaškog karavana je za nama..

Kuriozitet ovoga kola su tri istovetna nerešena rezultata 2:2, kao i pobede timova iz Niša koji su kao domaćini ostvarili protiv gostiju. Najpre je u subotu KMF “Kalča” savladala ekipu KMF “Nova Pazova” rezultatom 4:0 (1:0), da bi KMF”Winter Sport” u nedelju pobedio KMF “Zemun Samo Pravo” rezultatom 5:2 (3:1).

Rezultati:

Crvena zvezda – Novi Pazar 2:2 (1:1)

Beograd – Dvorana: Ranko Žeravica. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Aleksandar Minić, Oliver Nikolić i Ivan Biorac. Strelci: 1:0 Milosavljević u 1, 1:1 El. Redžović u 8, 1:2 El. Redžović u 28, 2:2 Perić u 38. minutu.

CRVENA ZVEZDA: RADMANOVIĆ, PERIĆ, D. POPOVIĆ, MILOSAVLjEVIĆ, STANOJEVIĆ, Marinković, Bosnić, B. Popović, Kopanja, Stojčevski, Vulić.

NOVI PAZAR: MUJOVIĆ, ALEKSIĆ, EL. REDžOVIĆ, VUKADINOVIĆ, MUTAVDžIĆ, Milovac, Sadović, Miraljemović, Ramić, Rašljanin.

Zvezda – Novi Pazar (VIDEO)

Kalča – Nova Pazova 4:0 (1:0)

Niš – Dvorana: Čair. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Bojan Milić, Željko Stoilkov i Ivan Stanković. Strelci: 1:0 Đorđević u 14, 2:0 Stevanović u 23, 3:0 Đorđević u 28, 4:0 Marko Ilić u 30. minutu.

KALČA: P. PAVLOVIĆ, ĐORĐEVIĆ, STANKOVIĆ, STEVANOVIĆ, RADENKOVIĆ, Branković, Stojanović, Nedeljković, Mišić, Marko Ilić, Mladen Ilić, Kocić, I. Ilić, M. Pavlović.

NOVA PAZOVA: SEKULIĆ, ŠOŠO, KUKOLj, PAUNOVIĆ, ŽIVIĆ, Tepavčević, Macanović, Živanović, Pavlović, Pašić, Petrović.

Konjarnik – FON 2:2 (2:0)

Beograd – Dvorana: Šumice. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Nikola Rabrenović, Nikola Aleksić i Branko Galić. Strelci: 1:0 Milosavljević u 1, 2:0 Milosavljević u 20, 2:1 Pršić u 30, 2:2 Pešić u 35. minutu.

KONjARNIK: DRNDAREVIĆ, MILOSAVLjEVIĆ, KOKOTOVIĆ, ŠLjUKIĆ, RATKOVIĆ, Grujić, Vićić, Živanić, Pavićević, Ivanović.

FON: JOSIMOVIĆ, KRASNIĆ, LAZIĆ, PAVLOVIĆ, PRŠIĆ, Brkić, Borisavljević, Petrašević, Majstorović, Mihić, Radovanović, Pešić, Stanković, Margetić.

Vinter sport – Zemun Samo Pravo 5:2 (3:1)

Niš – Dvorana: Čair. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Danijel Ristić, Stefan Filipović i Bojan Milić. Strelci: 0:1 Tomić u 2, 1:1 Ristić u 2, 2:1 Rančić u 18, 3:1 Lekić u 19, 4:1 Ristić u 31, 4:2 Mandić u 36, 5:2 J. Đorđević u 40. minutu.

VINTER SPORT: M. ĐORĐEVIĆ, RISTIĆ, RANČIĆ, KOSTIĆ, LEKIĆ, Maksimović, Janković, J. Đorđević, Radojičić, D. Trojanović, Stamenković.

ZEMUN SAMO PRAVO: JEVTIĆ, MILOSAVLjEVIĆ, PETRONIJEVIĆ, MANDIĆ, TOMIĆ, Ljutica, Tiosavljević, Kalanović, Jelić, Grujić.

Ekonomac – Vranje 2:2 (1:1)

Kragujevac – Dvorana: Jezero. Igrano bez prisustva gledalaca. Sudije: Bojan Graovac, Vladan Đermanović i Bane Papišta. Strelci: 1:0 Brdar u 8, 1:1 Aleksić u 12, 2:1 Vranić u 30, 2:2 Aleksić u 31. minutu.

EKONOMAC: MILANOVIĆ, RADENKOVIĆ, DIGIĆ, VASIĆ, DIMITRIJEVIĆ, Milivojević, Vranić, Rajić, Tadić, Brdar, Milovanović, Milenković.

VRANjE: M. TASIĆ, JANjIĆ, ALEKSIĆ, D. TASIĆ, TRAJKOVIĆ, Krstić, Stojanović, Milosavljević, P. Nikolić, Marjanović, Stojković, M. Nikolić.