U meču 11. kola Druge futsal lige Srbije, Kolubara je kao gost slavila protiv Pirota rezultatom 8:4.

Odličan meč odigrali su Lazarevčani i ovim trijumfom pokazali su da će ambicije tima ove sezone biti povratak u prvoligaški karavan. Goleadu u Pirotu otvorio je Živković koji je u 10. minutu doveo goste u vođstvo, ali je ubrzo stigao odgovor preko Simonova koji je izjednačio minut kasnije. Nije se dugo čekalo na novu promenu rezultata jer je Đuketić sa dva brza gola u 12. i 14. minutu doneo prednost od 1:3 Kolubari, a prednost je do odlaska na odmor uspeo da smanji Nikolić u 17. minutu. Stigao je domaćin do izjednačenja golom Krstića u 24. minutu, a minut kasnije viđena su dva gola, po jedan na obe strane! U listu strelaca se kod domaćina upisao Pejčić, dok je za Lazarevčane pogodio Milovanović. Tada gosti počinju da stežu obruč oko gola Piroćanaca, ali postaju i disciplinovaniji u odbrani, što je rezultovalo sa čak četiri vezana gola i to u režiji Lazarevića u 29. , Ljubojevića u 33. , Kaličanina u 34. i drugog Živkovića u 39. minutu, za konačnih i ubedljivih Pirot – Kolubara 4:8. Ovim trijumfom Lazarevčani su stigli do petog mesta na tabeli gde će polusezonu završiti sa 19 osvojenih bodova, dok su Piroćanci deseti sa 8 poena.