Drugi mečevi play-offa nas očekuju…

U SC Šumice ovoga vikenda se igraju drugi mečevi polufinala razigravanja za prvaka države u futsalu. Vikend futsala u “futsal hramu”, vikend futsala koji može odrediti putnike ka finalu play-offa, odnosno produžiti polufinalnu seriju izuzetno zanimljive sezone Prve Futsal Lige Srbije, na još jedan odlučujući meč.

Najpre će večeras parket istrčati ekipe KMF Konjarnika i osvajača ovosezonskog Kupa Srbije u futsalu i prvoplasirane ekipe na tabeli, tim KMF Loznica-Grad. U prvom meču u Loznici, domaćin je slavio rezultatom 5:0. U revanšu za razliku u Loznici, Konjarnik će biti kompletan, dok će Lozničani biti oslabljeni neigranjem Kocića i Rosića. Ne treba zaboraviti da su između dva meča, Lozničani u Vranju igrali finale Kupa Srbije protiv KMF Novi Pazar i koji su posle preokreta osvojili kao prvi cilj po rečima iz Uprave kluba. Sa druge strane, očekuje ih još jedan protivnik, vatreni navijači “ljubičaste konjice ” koji itekako znaju dati vetar u leđa svojim ljubimcima.

Kapiten KMF Konjarnik Nikola Vićić

Drugi meč u Šumicama, u nedelju još jedna poslastica za ljubitelje futsala. Domaćin KMF FON očekuje ekipu KMF Vranja, koja je u prvom meču do 38.minuta na svom parketu u Vranju, gubila 0:2 da bi sa dva brza gola, odvela meč u produžetke i na kraju slavila pred svojom publikom 6:2. Umesto do brejka, ekipa FON-a, za koji je trebalo još dva minuta, u nedelju u kompletnom sastavu, Beograđani se bore za još jedan odlazak u Vranje. Ekipa Vranja, za razliku od domaćina, neće biti kompletna pošto na dan utakmice dolaze bez četiri igračaTrajkovića, Milosavljevića, Dodića i Stojanovića.

Mečevi polufinala play-offa igraju se:

KMF Konjarnik-KMF Loznica-Grad 14.05.2022.godine od 18:30 časova,

KMF FON-KMF Vranje 15.05.2022.godine od 21:00 časova uz direktan prenos na kanalu SportJug.