U 11. kolu Prve Futsal Lige Srbije, posle utakmice u Blacu došlo je do smene pratioca do sada neprikosnovenog KMF ,,Crvena Zvezda”…

Remijem u Vranju, ekipa KMF ,,Novi Pazar” prepustila je drugo mesto na tabeli timu KMF ,,Winter Sport” koji je savladao na gostujućem terenu KMF ,,Jastrebac” rezultatom 3-1 (1:1).

KMF ,,Crvena Zvezda” nastavila je niz pobeda, ovoga puta savladavši ekipu KMF ,,Zemun Samo Pravo” rezultatom 4:2.

Ekipa Jastrepca je povela krajem prvog poluvremena golom Stojkovića ali su Nišlije brzo izjednačile golom Rančića, što je i bio rezultat prvog poluvremena. U drugom poluvremenu golovima Spasojevića i Ristića, KMF Winter sport dolazi do konačnih 1:3.

U Novoj Pazovi viđeno je 3 penala sa 10m i jedan penal sa 6m čiji su egzekutori bili sigurni.

KMF ,,Crvena Zvezda” – KMF ,,Zemun Samo Pravo”

Vranje – Novi Pazar 0:0

Vranje – Dvorana: „Vranje”. Gledalaca: 800. Sudije: Petar Radojčić (Inđija), Miloš Jocović (Novi Sad) i Dejan Stajić (Vranje). Žuti karton: Hot (Novi Pazar).

VRANJE: STOJANOVSKI, TASIĆ, P. NIKOLIĆ, TRAJKOVIĆ, KRSTEVSKI, Krstić, Janjić, Dimčić, Milosavljević, Stojković, Dimitrijević, M. Nikolić, Stojanović.

NOVI PAZAR: HOT, EL. REDŽOVIĆ, VUKADINOVIĆ, MUTAVDŽIĆ, P. JOVANOVIĆ, Aleksić, Ramadan, Radetinac, Sadović, Rašljanin, En. Redžović, D. Jovanović.

Crvena zvezda – Zemun Samo pravo 4:2 (1:0)

Beograd – Dvorana: „Ranko Žeravica”. Gledalaca: 300. Sudije: Nikola Rabrenović, Predrag Lazarević i Branko Galić (svi iz Beograda). Strelci: 1:0 D. Popović u 3, 2:0 Petrov u 27, 3:0 Perić u 28, 4:0 B. Popović u 29, 4:1 Petronijević u 38, 4:2 Mandić u 39. minutu.

CRVENA ZVEZDA: RADMANOVIĆ, PERIĆ, D. POPOVIĆ, PETROV, TALES, Rnić, Marinković, B. Popović, Kopanja, Stojčevski, Stanojević, Sarić, Vulić.

ZEMUN SAMO PRAVO: ANTONIĆ, MILOSAVLJEVIĆ, ĐURIČIĆ, PETRONIJEVIĆ, LAZIĆ, Tiosavljević, Milenović, Mandić, Jeftić, Inajetović, Stojanović, Tomić, Mladenović, Jelić.

Nova Pazova – Ekonomac 3:2 (0:0)

Nova Pazova – Dvorana: OŠ „Sveti Sava”. Gledalaca: 100. Sudije: Nebojša Panić, Vladan Radulović i Nikola Aleksić (svi iz Beograda). Strelci: 1:0 Živić (6m) u 28, 2:0 Kukolj (10m) u 33, 2:1 Digić u 33, 2:2 Jovanović (10m) u 38, 3:2 Živić (10m) u 39. minutu. Žuti kartoni: Brkić, Denić (Nova Pazova), Brdar, Digić, Jovanović (Ekonomac).

NOVA PAZOVA: STOJNIĆ, ŠOŠO, ŽIVIĆ, DENIĆ, KUKOLJ, Tepavčević, Brkić, Pavlović, Petrović, Krkobabić.

EKONOMAC: MILANOVIĆ, DIGIĆ, VASIĆ, ROSIĆ, RADOJIČIĆ, Radenković, Milivojević, Jovanović, Brdar, Tadić, Milovanović, Dugalić, Dimitrijević, Milenković.

Jastrebac – Vinter sport 1:3 (1:1)

Blace – Dvorana: „Čika Duško Jovanović”. Gledalaca: 300. Sudije: Nikola Aleksić (Beograd), Aleksandar Jakšić (Gornji Milanovac) i Strahinja Radović (Kragujevac). Strelci: 1:0 Stojković u 17, 1:1 Rančić u 18, 1:2 Spasojević u 37, 1:3 Ristić u 39. minutu. Žuti kartoni: Urošević, Rajković (Jastrebac), Ristić (Vinter sport).

JASTREBAC: JOVIĆ, VULETIĆ, RAJKOVIĆ, SIBINOVIĆ, VUKAJLOVIĆ, Stojković, Valjarević, Milenković, Bulatović, Lapčević, Sudimac, Urošević, Radenković, Čolić.

VINTER SPORT: P. PAVLOVIĆ, RISTIĆ, RANČIĆ, STOJANOVIĆ, LEKIĆ, Maksimović, Vasić, J. Đorđević, Cenić, Ramadani, M. Đorđević, Janković, Spasojević, M. Pavlović.