Lider drugoligaškog karavana KMF Zemun Samo pravo upisao je trijumf protiv Pirota u gostima.

Zemunci su do trijumfa došli uz dosta muke i Pirot je prikazao igru koja svakako ne odgovara poziciji koju ova ekipa zauzima na tabeli. Domaćin je poveo u 3. minutu preko Krstića, ali su gosti preokrenuli ‘blickrigom’ Mandića i Ramadanija u 14. minutu. Do odlaska na odmor mrežu Pirota zatresao je i Lekić u 19. minutu i delovalo je da će lider drugoligaškog karavana lako upisati tri boda. Ipak, prvi do gola u nastavku stižu Piroćanci i to preko Filipovića u 26. minutu. Odgovorio je Mandić četiri minuta kasnije, da bi publika u hali ‘Kej’ u 31. minutu videla dva gola, po jedan na obe strane. Za domaćina pogodio je Krstić, dok se kod Zemunaca drugi put u strelce upisao Lekić. Pirot je krenuo na sve ili ništa, u 37. minutu smanjio je na 4:5 novim golom Krstića, ali je to bilo sve što je domaćin uspeo da uradi.

Na kraju, veoma važan trijumf za Samo pravo u borbi za plasman u viši rang, dok Piroćancima ostaju brige i grčevita borba za opstanak u Drugoj ligi. Trenutno stanje na tabeli izgleda ovako:

11 KMF Pirot 14 2 10 2 51 - 87 -36 8

Za kraj, donosimo vam izjave aktera ove utakmice koju su kamerom ispratile kolege sa portala plus online.