U derbi meču 10. kola Druge futsal lige Srbije, Zufo je u prelepoj atmosferi SC ‘Mladost’ savladao Ekonomac 2 rezultatom 4:1.

Nisu se uplašili dečaci iz Kragujevca, ni atmosfere, a ni snažnog protivnika i uspeli su da dođu do prednosti golom Lazara Milosavljevića u 9. minutu. Ipak, do odlaska na odmor domaćin dolazi do izjednačenja, a strelac je bio iskusni Siniša Trojanović u 17. minutu. Nastavak igre doneo je prelepu utakmicu i svi prisutni (ponovo oko 1000 gledalaca u SC ‘Mladost’) mogli su da uživaju u atomskom futsalu! Igor Stefanović je svojim golom u 22. minutu doneo prednost ekipi iz Bujanovca, a Miloš Trajković je sa dva pogotka  u 24. i 29. minutu overio pobedu Zufa!

Ovim trijumfom ‘Bujanovački drim tim’ zadržao je lidersku poziciju u drugoligaškom karavanu i tu se nalazi sa 24 osvojena boda, dok je mladi tim Ekonomca peti sa 15 bodova. Za kraj, donosimo vam izjave aktera ove spektakularne utakmice dok snimak celog meča možete pogledati na početku teksta.