U odloženom meču 12. kola Druge futsal lige Srbije bujanovački Zufo je u ‘derbiju juga’ bio bolji od Pirota.

Utakmica je naknadno odigrana zbog radova na dvorani ‘Kej’, a gosti su u prvom poluvremenu jasno stavili do znanja da su u Pirot stigli po tri boda, pa su na odmor otišli sa dva gola prednosti. Pogotke za Zufo postigli su Igor Stefanović u 4. i Miloš Petrović u 12. minutu. Teoriju da je 2:0 najopasniji rezultat u praksi su potvrdili igrači bujanovačkog ‘drim tima’ pa su sredinom drugog dela igre izgubili kapital koji su stekli u prvih 20 minuta. Piroćanci su izjednačili golovima Simonova u 22. i Kostića u 29. minutu, a oko 300 gledalaca u hali ‘Kej’ počelo je da veruje u potpuni preokret. Da se tako nešto ne desi pobrinuo se Miloš Petrović. Igrač sa zanimljivim nadimkom – Livade, prelepim lob udarcem u 35. minutu vratio je prednost Zufu, a u samom finišu pobedu je potvrdio iskusni Dragiša Trojanović. Na kraju, Pirot – Zufo 2:4 u meču koji je sa opravdao epitet ‘derbija juga’. Posle ove utakmice trenutno stanje na tabeli drugoligaškog karavana izgleda ovako: