Zufo je hit drugoligaškog karavana!

Ekipa iz Bujanovca igra sjajno ove sezone, u ovom gradu se živi za futsal, a Buda, Cake, braća Trojanović, Čavka, Iseni i drugari pružaju spektakularne partije kojima su izbili u prvi plan za plasman u viši rang! Nova žrtva Zufa bio je Sopot i to u hali na Kosmaju! Sjajan meč, dostojan Prve lige, odigrale su ove dve ekipe, a spretniji, snalažljiviji i srećniji bili su gosti koji su, posle preokreta, odneli sva tri boda na sam jug Srbije.

Sopot – Zufo početak utakmice

Posle početnog ispitivanja snaga prvi do gola stižu gosti i to preko maestralnog Miloša Trajkovića u 11. minutu. Slavlje ipak nije dugo trajalo jer je prvo Milić minut kasnije izjednačio rezultat, a veliku radost domaćim navijačima doneo je Milutinović u finišu prvog poluvremena, pa se na odmor otišlom sa rezultatom 2:1 za ‘Brazilce sa Kosmaja’. U nastavku igre, Zufo je na sve načine pokušavao da stigne do gola, a u tome su uspeli preko Igora Stefanovića u 30. minutu. Samo tri minuta kasnije Trajković donosi preokret gostima da bi u 37. minutu Stefanović svojim drugim golom povisio na 2:4. Virijević je minut kasnije smanjio na 3:4 ali je to bilo sve od ‘Brazilaca sa Kosmaja’ i Zufo je slavio u ovoj, zaista spektakularnoj, utakmici. Treba napomenuti da je u hali bilo prisutno oko 200 gledalaca, a podršku su imali i gosti jer desetak navijača Zufa prevalilo dugačak put kako bi bodrili svoje ljubimce.

Pristalice Zufa

Posle devet odigranih mečeva Zufo je usamljen na prvom mestu drugoligaškog karavana sa 21 osvojenim bodom, dok je Sopot četvrti sa 15 bodova. Evo kako trenutno izgleda tabela Druge futsal lige Srbije: