‘Bujanovački drim tim’ trgao se iz letargije i upisao je veoma važnu pobedu pred sam finiš sezone drugoligaškog karavana.

Zufo je slavio na gostovanju veoma dobroj ekipi Bečeja i tako im se osvetio za iznenađujući poraz u prvom delu šampionata. Nije sve krenulo po planu kada su gosti u pitanju jer je Ilčešin već u 4. minutu doveo Bečej u vođstvo. Ipak, radost nije dugo trajala jer je do 13. minuta Zufo stigao do ubedljivih 1:4, a pogotke su postigli Stefanović u 7. i 13. , Stanković u 8. i Iseni u 9. minutu. Znao je Bečej ove sezone da se vrati i iz većih rezultatskih minusa, a nadu domaćim navijačima da će se tako nešto ponovo desiti vratio je Golub koji je mrežu gostiju zatresao u 18. minutu. Prvi do gola u nastavku ponovo stižu igrači iz Bujanovca i ponovo preko odličnog Stankovića, ovog puta u 24. minutu. Nije se domaćin predavao, u 35. minutu na 3:5 smanjio je Lovre, ali je minut pre kraja meča iskusni Siniša Trojanović svojim golom stavio tačku na celu priču za konačnih Bečej 2003 – Zufo 3:6. Ovom pobedom Zufo se vratio u trku za prvo mesto koje direktno vodi u viši rang i sada za ekipom Zemun Samo pravo zaostaje 5 bodova uz utakmicu manje. Upravo će ova dva tima narednog vikenda odmeriti snage u susretu posle kog će biti dosta jasnije ko će stići do direktnog plasmana u Prvu ligu. Prema najavama koje smo dobili od ljudi iz Zufa, utakmica će biti odigrana u subotu 30. marta od 19:30, u sasvim sigurno do poslednjeg mesta ispunjenoj hali ‘Mladost’. Bečej se sa druge strane nalazi na sedmom mestu drugoligaškog karavana sa 22 osvojena boda, a trenutno stanje na tabeli izgleda ovako: