Zimski turnir u organizaciji Sportskog Saveza opštine Kladovo završen je trijumfom ekipe Conal Energy.

U finalnom meču seniora Conal Energy bio je bolji od ekipe istog sponzora pod nazivom Conal Group i tako je stigao do prvog mesta, trofeja i vredne novčane nagrade od 350.000 dinara. Poraženom u finalu pripalo je 100.000 dinara, dok je bronzanu medalju i 50.000 dinara osvojila ekipa Akva Star koja je u borbi za treće mesto bila bolja od AXT-a. Za najboljeg golmana turnira izabran je Vladan Lilić iz pobedničke ekipe, dok je najbolji strelac njegov saigrač Novica Modoranović. U konkurenciji veterana prvo mesto osvojila je Mlada Buržoazija, druga je bila ekipa Old boys, dok su treći bili igrači tima Monami. Poredak kod mlađih kategorija je sledeći:

Omladinci: 1. Maksimalt, 2. Maksini, 3. Istar

7. i 8. razred: 1. Elita, 2. Dobrila, 3. Orlići

5. i 6. razred: 1. OFK Boban, 2. Bafer, 3. Auro

3. i 4. razred: 1. Komimprom, 2. Đerdap, 3. Brodoremont

dok je titulu kod najmlađih osvojila ekipa Brodoremont 2 pobedom nad ekipom Brodoremont 1.

Treba istaći i da je neformalna organizacija Mlada Buržoazija donirala nagradni fond za seniore od 500.000 dinara, a takođe i 270.000 dinara za organizaciju turnira u mlađim kategorijama gde je bilo preko 200 mališana iz Bora, Majdanpeka, Negotina i Kladova. Takođe, ista organizacija donirala je još 100.000 dinara društvu nada.