Prenosi utakmica…

05.03.2021.godine:

KMF SAS – KMF Forum 20;00 časova DBVideo

Futsal EURO 2022: Srbija – Makedonija, MRTV I Web A1, 18:00 sati.

04.03.2021.godine:

Futsal EURO 2022: Rumunija – Bosna i Hercegovina 19:00 časova

03.03.2021.godine:

KMF “Loznica-Grad 2018” – KMF “WinterSport” 19:30 časova Loznica-Grad

28.02.2021.godine:

KMF “Policajac” – MNK “Bosna Kompred” 18:30 časova RecProduction

KKMF “Leskovac” – KMF “Loznica-Grad 2018” LoznicaInfo 20:00 časova

27. 02.2021.godine:

Crnica – Alumnus Sesvete, 20:15, putem kanala: Futsal klub Crnica

KMF Juventus Serava – KMF Astibo, 19:00, putem FB kanala: Juventus Serava

KMF “Bečej 2003”-KMF “SAS” 18:00 časova MojBečej

MNK “Seljak Livno” – MNK “Kaskada” 18’30 časova LiVideo

26.02.2021.godine:

MNK Olmissum – MNK Square, 20:00 putem YouTube kanala: MNK Olmissum

Osijek – Dinamo, 18:00 putem FB kanala: Futsal klub Dinamo

FC Hiša daril Ptuj – MNK Tomaž ŠIC Bar Futsal 19:40 časova Televizija Ormaž

KMN Bronx – FC Dobovec 19:45 časova bronx1987 

KKMF “Forum” – KMF “Metalac Kolorado” 20:00 časova 

25.02.2021. godine:

KMF Arben Bajrami – KMF Proekt, 19:00, FB kanal Futsal kluba Arben Bajramija

24.02.2021.godine:

KMF “Aleksinac 2015”-KMF “Crvena Zvezda” 21:00 časova Sportjuga

KMF “Tisa” – KMF “FON” 21:00 časova DB Video 

23.02.2021.godine:

Novo Vrijeme – Olmissum, 19:00, FB kanal: Novo Vrijeme

21.02.2021.godine:

KMF Jastrebac – KMF Leskovac 18:00 časova 

KMF Ivanjica – KMF ZUFO 19:00 časova Info Liga 

MNK Klanac Brčko – MNK Banovići 19:00 časova otisak.ba

20.02.2021.godine:

KMF Proekt – KMF Zelezarec 18:00, sportska dvorana Valandovo – Prenos РТК

KM Bečej 2003 – KMF Banjica

FC Salines – MNK Seljak Livno 16:00 časova, Zlatko Dzanic 

GFC Sarajevo – FC Mostar SG 17:00 časova Afa BiH

KMF Loznica-Grad – KMF Forum 17:15 časova 

KMF FON – KMF Novi Pazar 18:00 časova:

KMF Vranje – KMF Crvena Zvezda  19:00 časova SportJuga:

MNK Bosna Kompred – MNK Sloga G.V 19:00 časova, Zlatko Dzanic

KMF Zemun Samo Pravo – KMF Kalča 20:00 časova 

19.02.2021.godine:

AFC Universitas Split – MNK Osijek, 18:00 YouTube kanal: UniSport

KMF “SAS” – KMF “Metalac Kolorado” 18:00 časova DBVideo

MNK Square – HMNK Vrgorac 17:30, YouTube kanal LOOP video production. 

MNK Tomaž ŠIC Bar – KMN Sevnica 19:40 časova Televizija Ormož

FK Dobrepolje – KMN BRONX Škofije 20:00 časova

FC Litija – KMN OPLAST Kobarid 20:00 časova

18.02.2021.godine:

FC Aktobe – Futsal Dobovec 10:50 časova

14.02.2021.godine:

KMF “Policajac” – GFC “Sarajevo” 15:30 časova Rec Production

KMF “Borac” – KMF “Prijedor” 20:30 časova

13.02.2021.

Crnica – Uspinjaca Gimka, 19:30 FB kanal MNK Crnica

KMF Klimi – KMF Proekt B. 18:00 FB kanal KMF Klimi

MNK “Seljak Livno” – “Bosna Kompred” 18:00 časova LiVideo

KMF “Novi Pazar” –KMF “Nova Pazova”  19.00 časova – RTVNP

FC “Mostar SG” – MNK “Kaskada” 19:00 časova City tv BH HD

KMF “Konjarnik” – KMF “Vranje” 13.02.2021.,godine u 17:00 časova, Sportjuga

12.02.2021.

PHNL:

I.HMNL : HMNK Vrgorac vs. MNK Novo vrijeme Apfel 12.02.2021.godine

Prva i Druga Futsal Liga Srbije:

KMF “Forum” – KMF “Jastrebac” 12.02.2021. godine 20:00 časova

KMF “Metalac Kolorado” – KMF “Loznica-Grad 2018” 12.02.2021.godine u 19:00 časova

KMF “Tisa” – KMF “Ivanjica” 12.02.2021.godine u 21:00 časova, DB video

 

3.12.2018.

direktan prenos prijateljske utakmice Španija / Srbija

 

Utakmice Elitne runde lige šampiona pogledajte

14.11.2018. 16:00 Dobovec – Inter Movistar

20:00 EraPack – Lida

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.