U poslednjem kolu prve polusezone Premijer futsal lige BiH, odigrala se utakmica između FC Mostar SG Staklograd i KMF  Policajac.

Konačan rezultat je 2 -1.

Sva tri pogotka su postignuta u prvom poluvremenu. Gosti iz Mostara u Banja Luci su  otvorili meč i dolaze u prednost od 1-0. Strelac prvog gola je bio Kahvedzić.
Nakon jos jedne dobre akcije gostujuče ekipe, Aladzić povecava prednost na 2-0. Do kraja prvog dela meća, domaci uspevaju preko Dejana Trifkoviča smanjiti prednost na 2-1.
U drugom delu viđeno je par dobrih prilika na obe strane, ali su mreže mirovale. Jesenji prvak je opet pokazao svoju spremnu igru ya pobede.
Domači su bili agresivniji i stvarali par šanse, ali neuspevaju da savladaju raspoloženog Galiča na golu Mostara. Na drugoj strani, nista manje raspolozen Stanivuković je uspeo da sacuva svoju mrežu.
U drugom delu nije viđen pogodak, sa čime je ostao na kraju rezultat prvog poluvremena 2 -1 za goste iz Mostara.
Klubove očekuje mini pauza, a onda pripreme za drugu polusezonu i nastavak takmicenja u Premijer futsal ligi BiH.