Premijer liga BIH u futsalu nastaviće se sutra sa dvije utakmice 11. kola.

FC Mostar SG će u derbiju kola dočekati FC Salines. Aktuelni prvak je jedini poraz u prvom dijelu sezone doživio upravo u Tuzli kada je FC Salines slavio pobjedu od 5:3. Mostarci, sada, ne žele da im se dogodi ista situacija i tražiće u ovom meču nova tri boda koja bi ih učvrstila na vrhu tabele, dok Salines, svakako, teži osvajanju bod(ova) kako bi nastavili seriju pozitivnih rezultata.

Drugi meč koji je zakazan sutra je onaj između Kaskade i Tanga. Tim iz Gračanice je u Livnu za vikend odigrao odlično prvo poluvrijeme, vodio 2:0, ali su u drugom poluvremenu sve to prosuli i izgubili sa 3:2. Tango, sa druge strane, nije igrao svoj meč 10. kola protiv FC Mostar SG, i taj meč će se igrati naknadno.

Za vikend je zakazan duel KMF Leotar – MNK Brotnjo, dok će, baš kao i dvije utakmice 10. kola, svoj meč 6. februara odigrati MNK Seljak i HFC Zrinjski. Termin meča KMF Beli Anđeo – FC Centar još nije određen.