Uncategorized

Sarajevo i Sloga podijelili bodove

GFC Sarajevo i MNK Sloga ‘WWin’ iz Gornjeg Vakufa – Uskoplja podijelili su bodove večeras u utakmici 6. kola Premijer futsal lige BiH, odigravši neriješeno, rezultatom 6:6.

Tokom čitave utakmice viđena je velika borba na obe strane.

Stigli su gosti iz Gornjeg Vakufa – Uskoplja do prednosti od 0:2 u 6. minutu. Strijelci su bili Emir Milanović i Sabahudin Petak.

Ali već do 13. minuta totalni preokret Sarajlija na 3:2 zahvaljujući pogocima Faruka Brkanića, Anesa Džafa i Stefana Jokića.

Do odlaska na odmor novi preokret, ali sada u korist Sloge (3:5). Redom su pogađali Sabahudin Petak u 14. minutu, Malik Demirović u 18., te još jednom sjajni Petak u 20. minutu.

Prvih sedam minuta drugog dijela pripada domaćinu iz Sarajeva koji sa nova tri pogotka dolazi u prednost od 6:5. Dvostruki strijelac je bio Muanis Duvnjak, a pogodio je i Anes Džafo, još jednom na meču.

Konačnih 6:6 postavio je, također svojim drugim pogotkom, Emir Milanović u 28. minutu.

U narednom kolu Sarajevo gostuje kod Hercegovine, dok Sloga dočekuje ekipu Salinesa.