Ovog vikenda odigrane su samo 3 utakmice 4. kola futsal lige Crne Gore. Meč KMF Ulcinj-KMF Titograd na programu je u srijedu 07.10. od 18.00h, dok će KMF Mirabile moda i KMF Studentski dom svoj meč odigrati 15.10.2020. godine. Iako samo 3 imali smo priliku da gledamo izuzetno zanimljive utakmice.

KMF Brskovo-KMF Cataro2019 8-2 (2-2)

KMF Brskovo: Vučetić D., Radulovic, Pandurica, Minić, Vučetić M., Zejak, Ćorović, Bulatović. KMF Cattaro2019: Husar, Lobov, Spalević, Lazarević, Pavićević, Đapić, Jakovljević, Babović. Strijelci: Radulović 3, Ćorović 4 i Bulatović za Brskovo, a Pavićević i Babović. Žuti karton:Babović, Pandurica.

Držali su se Kotorani prvo poluvrijeme, imali čak prednost 2-1, al su u drugom poluvremenu skroz stali. Domaćini su u tom dijelu igre lako dolazili do šansi i postizali golove.Istakli su se sa 3 pogotka Radulović i sa 4 pogotka mozemo slobodno reci najbolji igrac Brskove ove sezone Eldin Corovic. Upravo je Eldinjo iznio svoje vidjenje meca:

” Utakmica je pocela dosta otvoreno sa obije strane. Dosta izglednih prilika i na jednoj i drugoj strani. Poveli smo u 9 minutu, ali su gosti brzo odgovorili i dosli do preokreta.Nismo dozvolili da nas to poremeti pa smo se brzo vratili u mec. U drugom poluvremenu kod gostiju vidno primijetan manjak snage i koncentracije a mi noseni timskim radom i pozrtvovanjem dosli smo do pobjede. Rezultat 8:2 ne pokazuje pravo stanje sa terene jer je Kataro pruzio jako dobru partiju. Ali pad koncentracije u poslednjim minutima je doveo do toga da rezultat bude ovako visok. Cestitam mojim saigracima na borbenoj utakmici. A gostima na fer i korektnoj igri i zelim im puno srece u nastavku. A mi nastavljamo borbu za play off.

KMF Gorštak-FC Pruška 3-5(2-1)

KMF Gorštak: Živković, Golubović, Labović, Čogurić, Vukićević, Kljajić, Darmanović, Dukić, Marković, Milišević. FC Pruška: Stefanović, Mekić Alić E., Alić K., Ćorović, Gurešić, Vukićević, Drndar, Kasumović. Strijelci: Milošević 2 i Marković za Gorštak, a Alić K. 2, Mekić, Gurešić i Alić E. za Prušku. Žuti karton: Milošević, Gurešić.

Vidjeli smo mec bas kakav smo i ocekivali. Opet je ekipi Gorstaka nesto malo hvalilo za bodove. A imali su sve, vodili sa 2-0 i 3-1 i cinilo se da mogu da privedu mec kraju. I onda dolaze ti “zuti minuti” sto iskusna ekipa kao sto je Pruska jednostavno mora da iskoristi. I za 9 zavrsnih minuta cak 4 puta su matirali golmana Zivkovica i odnijeli citav plijen za Bijelo Polje. Steta sto dolazi kolo pauze za njih jer su uhvatili pravi ritam.

KMF Nikšić- FC Onogošt 3-2 (2-1)

KMF Nikšić: Kustudić, Kovačević R., Kovačević M., Bošković, Vuković, Mugoša, Nikolić, Agramović, Puletić, Ćorić, Mijušković, Đedović, Lalić, Čolaković. FC Onogošt: Ćirković, Koprivica, Lončar, Vulanović, Perović, Lukovac, Cimbaljević, Karadžić, Krunić, Kosović, Durutović, Bečanović, Drobnjak. Strijelci: Mugoša 2 i Ćorić za Nikšić, a Durutović i Lukovac za Onogošt. Lukovac i Durutović.

KMF Niksic-FC Onogost 3-2 (2-1)

Gradski derbi opravdao ocekivanja. Mec sa mnogo zelje i kod jednih i kod drugih. Reklo bi se da je iskusniji domacin bas na to iskustvo odnio bodove. Brzo su dosli u vodjstvo preko tek oporavljenog Corica. Odmah su se gosti vratili, pogodio je Milos Durutovic. Do poluvremena precizan je bio i Mugosa. Isti igrac povisio je na 3 -1 na 3 minuta do kraja. Gosti su krenuli sa 5 igraca u polju, ali sve sto su mogli je da smanje na 3-2 preko Lukovca.