Nakon što su u petak odigrane četiri od pet utakmica 11. kola jučer je odigrana posljednja utakmica kola i posljednja prije reprezentativne pauze. Novo Vrijeme je upisalo uvjerljivu pobjedu u gostima protiv zagrebačkih Studenata, ekipe Alumnusa.

1. HMNL: Olmissum preuzeo prvo mjesto, Split sve bliži drugoj ligi

Alumnus Sesvete – Novo Vrijeme 2:6 (1:2)

Sastavi:

Alumnus Sesvete: Franko Jamičić, Filip Pezelj, Ante Matan (28′), Nikola Perković, Dario Markić, Mario Modrušan, Saša Ledinščak, Filip Ukalović, Luka Davidović, Matija Rajh (13′), Jakov Ungarov (trener)

Novo Vrijeme: Filip Bašković, Igor Osredkar (13′, 35′), Lucas Vinicius De Santana Brito, Anderson Alves Carneiro Da Silva, Matej Fideršek (26′, 29′), Jakša Herceg, Mate Vuković, Marin Musinov, Sven Anton Horvath, Nikola Pašalić, Duje Bajrušović (14′ kazneni udarac, 36′), Ante Sokol, Tomislav Horvat (trener)

Ekipa Alumnusa se dobro držala tijekom prvog poluvremena na kraju kojeg su gubili 1:2, a i do 28. minute kad je rezultat bio 2:3. Već u idućoj minuti Fideršek povećava prednost Makarana na 4:2 te Osredkar i Bajrušović svojim drugim golovima na utakmicu stavljaju točku na i i Novo Vrijeme se ponovno vraća na prvo mjesto u ligi.

IGRAČ UTAKMICE: Matej Fideršek (Novo Vrijeme)

Za MVP-a 10. kola ste izabrali Mirka Hrkača iz Squarea, a mi vam sad nudimo izbor za MVP-a 11. kola.

U izboru su:

Mario Herceg (Futsal Dinamo)

Josip Radić (Crnica)

Luka Suton (Vrgorac)

Nikola Pavić (Olmissum)

Matej Fideršek (Novo Vrijeme)

Glasovati možete tako da odete na stranicu namijenjenu HR futsalu na linku te nađete podsekciju Glasovanje i date glas svom favoritu. Glasovanje je otvoreno do prve utakmice 12. kola!