Večeras je u Makarskoj odigrana zaostala utakmica 6. kola 1. HMNL. Prvi domaći poraz ove sezone upisali su aktualni prvaci, ekipa Novog Vremena te se tako dodatno zahuktala borba za 1. mjesto. Makarani su na poluvremenu imali vodstvo rezultatom 3:2, ali igrači Squarea s dva gola u drugom poluvremenu preokreću rezultat i odnose pobjedu rezultatom 4:3. Prvo ime u pobjedničkoj ekipi je definitivno Blago Gašpar koji je zabio pobjednički gol, ali i asistirao za prvi pogodak na utakmici. S druge strane Makaranima nisu pomogla ni dva pogotka Brazilca Lucasa.

Donosimo vam i dijelić pobjedničke atmosfere koju je na svojoj facebook stranici objavio Square.

🔥🔥🔥 Pobjeda kod aktualnog prvaka 4:3 koji nije izgubio dvije godine na domaćem terenu!!!Uz naše vjerne navijače slavimo u Makarskoj nakon punih 6 godina! 🔥🔥🔥 🔴🔵🔴🔵#ajmoSquare

10 Split 11 0 3 8 3 27 42 -15

Sam pogled na tablicu pokazuje kako je liga ujednačenija nego ikad. Između prvog Novog Vremena i četvrtog Olmissuma samo su tri boda razlike.

Za vikend nas očekuju utakmice zadnjeg, 9. kola jesenskog dijela sezone o čemu smo već pisali.