U prva tri meča 15. kola 1.HMNL imali smo priliku videti dve nerešene utakmice i jednu borbenu pobjedu.

SQUARE – USPINJAČA GIMKA

2:2 (2:1)

Strelci: 1:0 Cvetković (11′), 1:1 Toth (12′), 2:1 Rezo (15′), 2:2 Jakovljević (33′).

Square i Uspinjača Gimka završili su nerešeno.
Utakmica odigrana u Gospinom polju bila je zanimljiva do zadnje sekunde jer je Square imao prilike za pogodak koji nisu dali, sa time je Uspinjača Gimka zadržala bod.

OSIJEK – CRNICA

6:6 (4:3)

Strelci: 1:0 Pandurević (3′), 2:0 Šimašek (7′), 2:1 Vuković (10′), 2:2 Stojković (13′), 3:2 Kajfeš (13′), 3:3 Stojković (13′), 4:3 Šimašek (16′), 4:4 Subotić (22′), 5:4 Lima (26′), 5:5 Subotić (33′), 5:6 Radić (34′), 6:6 Lima (35′).

Osijek i Crnica na Zrinjevcu odigrali su sa istim rezultatom. Do kraja se nije znalo ko će imati posljednji gol i pobjedu u borbenoj igri, jer je to bila stvar nijanse.

AFC UNIVERSITAS – OLMISSUM

3:4 (1:1)

Strelci: 1:0 Hrstić (5′), 1:1 Mišerda (14′), 1:2 Jelovčić (28′), 1:3 Horvat (32′), 2:3 Crnjac (35′), 2:4 Kustura (37′), 3:4 Šuljić (39′).

U meč Olmissuma i AFCU, prvo poluvrijeme obelježilo je puno prilika i snage sa remijem za odmor. U drugom poluvremenu su obe ekipe željele povesti nakon jednakog rezultata. Sjajna borba u kojoj je klub Olmissum pobijedio u Gripu, sa čime ostaje na prvo mesto.