U 12. kolu HMNL 1. timovi Osijek i Square, podelili su bodove .

Osijek : Square

3: 3 (3: 1)

Strelci: 1: 0 Šalaj (1′), 2: 0 Pandurević (3′), 2: 1 Perić (9′), 3: 1 De Lima Da Silva (15′), 3: 2 Konsuo (35′), 3: 3 Konsuo (40′).

Uzbudljiva igra sa nepredvidivim završetkom.

Futsal klub Osijek je u prvoj minuti poveo sa golom Šalaja. U trećoj minuti  daje gol Pandurević za 2:0. Nakon toga u devetom je Square postigao gol za 2: 1  Perić. U petnaestoj minuti De Lima Da Silva povisio je na 3: 1 i sa ovim rezultatom završilo je poluvreme.

Za razliku od prvog poluvremena u kojem se akcija odvijala na početku, u drugom poluvremenu nakon cele borbe, u 35. minuti Konsuo pogađa sa 3: 2 za Square.

Opet Konsuo sa još jednim golom u 40 minuti iznenađuje maksimalno domaće i daje gol za definitivnih 3: 3.