Novo Vrijeme i Futsal Dinamo slave pobjede 15. kola…

NOVO VRIJEME APFEL – ALUMNUS SESVETE

5:2 (1:1)

Strelci: 0:1 Zonjić (12′), 1:1 Pulinjo (20′), 2:1 Osredkar (22′), 3:1 Sokol (24′), 4:1 Horvat (33′), 4:2 Zonjić (37′), 5:2 Horvat (38′).

U prvom poluvremenu nakon moguće prilike, postignut je isti rezultat u prvih 20 minuta. Ovim rezultatom timove odlaze na odmor.

U drugom poluvremenu Novo Vrijeme postiže golove u 22. minuti u 24. minuti. Nakon devet minuta, Alumnus Sesvete postiže pogodak kada su ukupno dva, ali za četiri minute Novo Vrijeme ponovo dodaje gol i već naglašava svoju uspješnu igru. Dodaju posljednji gol u zadjnim minutama i pobeda je potvrđenа.

FUTSAL DINAMO – HMNK VRGORAC

6: 0 (4: 0)

Strelci: 1: 0 Prgomet (8 ′), 2: 0 Čekol (18 ′), 3: 0 Vučković (20 ′), 4: 0 Čekol (20 ′), 5: 0 Čekol (34′), 6: 0 Kanjuh (38′).

Utakmica između Dinama i Vrgorca bila je izvjesna u prvom poluvremenu, kada je Futsal Dinamo postigao četiri gola.

Prvi golovi Dinama bili su u 8. i 18. minuti, a dva su dodali u 20. minuti. Ovome je već sve bilo jasno do kraja. Tako je završeno prvo poluvrijeme.

Golovi u drugom poluvremenu u 34. i 38. minuti samo su sigurno potvrdili pobjedu Dinama.