Završena je teška utakmica između Crnice i Uspinjača iz 12. kola 1. HMNL.

CRNICA – USPINJAČA GIMKA 4: 3 (4: 1)

Strelci: 1: 0 Vuković (5 ′), 1: 1 Jedvaj (9 ′), 2: 1 Subotić (14 ′), 3: 1 Vuković (17 ′), 4: 1 Matijević (20 ′), 4: 2 Jedvaj (23 ′), 4: 3 Uremović (26 ′)

U prvom poluvremenu domaćin je pokazao odličnu igru, dok su gosti u drugom delu bili bolji. Domaćini su u prvo poluvreme dobili 4: 1 i zadržali to do samog kraja.

Vuković je u 5. minuti doveo domaću ekipu u vodstvo. Pokušaj da gosti urade promene uslijedio je u 9. minuti, kada je Jedvaj pogodio za 1: 1. Mirna igra do 14. minute kada je Subotić zabio gol za novo vodstvo domaćina. U 17. minuti Vuković je postigao drugi gol na meču. Za tri minute domaći imaju novi pogodak u 20. minuti, kada Matijević pogađa za 4: 1.

Drugo poluvreme u 23. minuti je donelo 4: 2 , ali gosti odmah postižu novi gol za 4:3.

Gosti su aktivni u odbrani dok domaćini teško dolaze do prilike. Do kraja meča nije bilo više promjena i domaćini su stigli do sva tri boda.