AFC Universitas ostvario je veliku pobedu protiv Futsal kluba Osijek.

UNIVERSITAS – OSIJEK

6: 2 (2: 0)

Strelci: 1:0 Kosor (1′), 2:0 Gotovac (17′), 3:0 Sučić (26′), 4:0 Hrstić (28′), 5:0 Gotovac (31′), 5:1 Šalaj (32′), 6:1 Kosor (37′), 6:2 Pandurević (40′).

Universitas je pogodio gol u prvoj minuti svojim napadom kada je Kosor preuzeo loptu i zabio. Osijek je prvi ozbiljniji napad izveo u 8. minuti sa Pandurevićem. Universitas je propuštao prilike do 17. minute kada je rezultat postao 2: 0, a strelac Gotovac sa 10 metara pogodio je gol. U posljednjim minutama prvog poluvremena gosti su igrali sa golmanom-igračem, a do kraja poluvremena rezultat je ostao 2: 0.

Drugo poluvrijeme je dominirao Universitas, a u 26. minuti rezultat je bio 3: 0. Sučić je izašao sam ispred golmana Živkovića i postigao gol. Za dve minute, postignut je još jedan pogodak za rezultat 4: 0 sa Hrstića, kada su gosti izgubili loptu. Na 5: 0 doveo je Gotovac u 31. minuti. Nakon jedne minute Shalaj je pogodio za 5: 1. Kosor je u 37. minuti povećao na 6: 1. AFC Universitas je propustio nekoliko prilika, koje je iskoristio Osijek u 40 minuti, a utakmica je završila sa 6: 2