Hrvatska reprezentacija izborila je veliku pobjedu protiv Ukrajine.

Hrvatska – Ukrajina

3 : 2 (1:2)

Ukrajina je bila veliki konkurent za kvalifikacije Evropskog prvenstva 2022 godine i ova pobjeda je od izuzetnog znaćaja.

Strelci: 1:0 Suton (2′), 1:1 Pediash (9′), 1:2 Malyshko (19′), 2:2 Jelovčić (35′), 3:2 Perić (38′).

Nakon veliki broj prilika u prvom poluvremenu rezultat je 1:2 za Ukrajinu.

Futsal vatreni su preokretom u drugom poluvremenu ostvarili pobjedu nad reprezentacijom Ukrajine, rezultatom 3:2.

Nakon 38. minuti kada Hrvatska dolazi do izjednacenja 2: 2, Ukrajina prelazi na igru golmana-igrača. Hrvatska obrana je zaustavila sve napade i postigla pogodak, rezultat do kraja ostaje sa prednosti Hrvatske 3:2.

Druga utakmica je u nedjelju u ukrajinskoj Zaporožju, a Hrvati sa pobjedom bi osigurali plasman na Europsko prvenstvo u Nizozemskoj.