U prvoj utakmici u Podgorici…

Izgleda da je visinska razlika Zlatibor-Podgorica i višednevne pripreme na Zlatiboru, pozitivno uticala na ekipu KMF “FON” koja je na startu turnira Preliminary Round UEFA Futsal Lige Šampiona u Podgorici, savladala Blue Magic Futsal Dublin trenera Siniše Šicara rezultatom 4:1 (2:0). Iako hendikepirani “lockdaunom” u Irskoj i nemogućnosti da normalno izvode trenažni procesi, momci iz Dablina su pokazali da nisu došli na ekskurziju, već su se žestoko borili za svaku loptu. Ipak tim Miloša Alilovića, sa sedam reprezentativaca Srbije, nije dozvolio nikakvo iznenađenje i na poluvreme se nakon dva pogotka Marka Radovanovića otišlo sa dva gola prednosti. Već u prvom minutu nastavka, Denis Ramić postiže treći pogodak za FON i već tada se faktički znalo na koju stranu će ići dalji razvoj utakmice. U 25.minutu Pavle Pešić postiže poslednji četvrti pogodak za svoj tim na ovom meču. Sudeći po statistici, možda je6rezultat mogao biti i drugačiji, međutim, gosti su uspeli da smanje u 38.minutu preko Soaresa za konačnih 4:1 za FON i prva tri boda na ovom turniru. Da napomenemo da je ekipa KMF “Titograd” savladala u drugoj utakmici sledećeg protivnika Beograđana, tim iz Gruzije FC “CIU” tako da je trenutna tabela sledeća: