Odložena utakmica 2.kola Prve Futsal Lige Makedonije između KMF Železarec i KMF “Proekt” odigrana je 18.11.2020. godine u 20:00 časova.

U dramaticnoj utakmici pobeda gostiju od 2-3. Viđena je utakmica bukvalno od “Sumraka do svitanja”. Naime, domaći tim je preko dvostrukog strelca Kirila Krstevskog dva puta vodili, najpre u 8.minutu Krstevski dovodi domaći tim u vođstvo od 1:0. Todorovski u 28.minutu izjednačujuje rezultat da bi izuzetno raspoloženi Krstevski povećao na 2:1 u 33.minutu. Gosti su gubili 2-1 na 4 minuta do kraja, ali tada kreću na sve ili ništa i u odlično uvežbanoj igri sa pet igrača u polju (golmanom igračem) došli su do preokreta pogotcima Ivanovskog u 38.minutu i Todorovskog u 39.minutu i tako osvojili nova tri boda i zadržali maksimalni učinak do sada.