Kvalitetne utakmice odigrane u 6. kolu druge futsal lige Makedonije.

KMF OVCE POLE 4-5 KMF PROEKT B

U dramatičnoj utakmici, omladinska ekipa Proekta B. izborila je veliku pobjedu. Ovče pole na terenu vodio sa 2-0, Projekt B je brzo uzvratio na 2-1, a nakon toga i na 2-2. Za nekoliko minuta ponovo Ovče pole daje gol za 3-2. Ovim rezultatom završeno je prvo poluvrijeme.

U prvih 13 minuta druge polovine nije bilo golova do 34. minute, kada je Ovče pole dao gol za 4-3. I kada Proekt B. je mislio bez nade da gubi, u posljednje 2 minute vratio rezultata na 4-4! U 20 sekundi prije kraja, Proekt B. postigao gol za 5-4 i pobedio je domaćina.

SEE UNIVERSITI 2-4 KMF ENHALON

Bilo je ovo važna pobeda za Enhalona.

Neizvjesna utakmica gde Universiti dva puta bio u prednosti. Ali ipak na kraju Enhalon pokazuje da je imao bolju igru sa pobjedu.

KMF KLIMI 0-8 SHKENDIJA

Derbi je bilo interesantno i čudno, dominacija Škendije bila je u prvom poluvremenu.

Rezultat u prvom delu do kraja je ostao 0-5 i očekivanja su bile jasne.

Velika pobeda je izvojevala Shkendija, koju je zaslužila.