Utakmica između KMF Projekt i Futsal Shkupi završena je rezultatom 3 – 1.

Ulog u ovom meču je bio ogroman i kapiten KMF Proekta Darko Rangotov imao je svoj het-trik, smatraju iz kluba.

KMF Shkupi se više branio, dok KMF Proekt je imao inicijativu tokom celog meča- zbog čega su imali prednost u odnosu na meč u Skoplju.

KMF Proekt je poveo sa 1-0 u 9. minutu preko Rangotova, a samo 2 minuta kasnije Škupi izjednačio na 1-1 preko Ismeta Čeke. KMF Project je imao inicijativu u produžetku, ali je poluvreme završeno rezultatom 1-1.

U drugom poluvremenu Škupi je izveo kontranapade. Zbog gol-razlike u međusobnim duelima bila potrebna pobeda od 2 boda. Ista utakmica je nastavljena do 34. minuta, gde je Dragan Petrović iznudio penal, a realizovao Darko Rangotov.

U 38. minutu KMF Proekt je doveo golmana i to im se isplatilo, tako je na neverovatnih 6 sekundi do kraja asistencije Petroviča, Rangotov kompletirao svoj het-trik i cela publika i hala bili su u deliriju.

KMF Proekt posle ovog meča ima prednost nad Škupijem i prvi je na tabeli.