U meču osmine finala Kupa Srbije Jastrebac je kao gost bio bolji od Smedereva a konačan rezultat bio je 1:6.

Prvo poluvreme proteklo je u napadima gostiju, ali čvrstom otporu domaćih, pa se u finiš ušlo sa rezultatom 1:1. Poveo je Jastrebac golom Kneževića u 11. minutu, da bi šest minuta kasnije Prvulović doneo izjednačenje. Ipak, u poslednjem minutu poluvremena Jastrebac dolazi i do drugog gola preko Andrijana Kneževića i na odmor odlazi sa jednim golom prednosti. Taj pogodak kao da je dao krila gostima, koji u nastavku stižu do još četiri gola i upisuju ubedljvu pobedu za prolaz u četvrtfinale. Tanasković je pogađao u 27. i 34. minutu, a strelci su bili još i Vukajlović u 28. i Cvetanović u 32. minutu. Ovim trijumfom Jastrebac se pridružio Ekonomcu, Novom Pazaru, FON-u, Banjici, Novoj Pazovi, Prokuplju i Srpskoj među osam najboljih klubova najmasovnijeg takmičenja srpskog futsala.