U derbi susretu 12.kola Prve Futsal Lige Srbije između drugoplasiranog KMF “Winter Sporta” i vodećeg tima na tabeli, KMF “Crvena Zvezda”, prenosimo očekivanja iz tabora obe ekipe:

Gospodin Vojkan Vukmirović trener KMF “Winter Sporta” ujedno pomoćni trener futsal reprezentacije Srbije:

Pre svega hvala Futsal Balkanu na pozivu i interesovanju za našu ekipu i naše rezultate. Svakodnevno pratim vaše objave i drago mi je da mogu da dam komentar vezan za naše utakmice i posebno utakmicu protiv Crvene Zvezde. Ovo je pravi spektakl za nas i jedva čekamo derbi sa Zvezdom. Poštujemo klub i njihove rezultate, pa se tako i spremamo za ono što nas očekuje u nedelju. Nadam se dolasku velikog broja ljubitelja futsala i da pred našom publikom odigramo što bolje. Pokušaćemo da zaustavimo njihove najbolje igrače i da iskoristimo što veći broj naših prilika za gol. Najbitnije je da verujemo da možemo da igramo sa svim ekipama i da u nastavku prvenstva osvojimo što više bodova. Sve ove rezultate postigli smo uz veliki rad i odličnu organizaciju kluba. Srdačan pozdrav za sve čitaoce vašeg sajta od Vojkana Vukmirovića!

Gospodin Miloš Alilović, trener KMF “Crvena Zvezda” :

Gostujemo ekipi WinterSporta, za mene najprijatnijeg iznenađenja prvog dela prvenstva. Dobro su startovali i u nastavku, tako da sigurno u dobrom raspoloženju dočekuju utakmicu sa Crvenom Zvezdom. Iskusna su ekipa, dobro vođena sa klupe i trenutno su drugoplasirani što dovoljno govori o njihovom kvalitetu.
Kada igraju prvi i drugi na tabeli to sigurno nosi epitet derbija.
Što se ekipe Crvene Zvezde tiče, tako i prustupamo meču u Nišu. Svi igrači su spremni, nemamo kadrovskih problema, pa očekujem da na utakmici svi damo svoj trenutni maksimum.
Nadam se da će publika u Nišu imati šta da vidi i da će uživati u dobrom futsalu, s obzirom da igraju dve prvoplasirane ekipe.
Sportski pozdrav!

Utakmica između KMF “Winter Sporta” i KMF “Crvena Zvezda” na programu je u nedelju 23.02.2020.godine sa početkom od 18:30 časova u Hali sportova Čair u Nišu.