U derbi meču 11. kola Prve futsal lige Srbije, Nova Pazova je pred svojim navijačima bila bolja od Srpske rezultatom 5:1.

Beogradska ekipa otvorila je utakmicu kao iz snova jer je bivši igrač Nove Pazove Borisavljević u 2. minutu savladao Vulića i doneo prednost gostima. Ipak, odgovor je stigao veoma brzo pa je Tepavčević pogodio za 1:1 u 6. minutu. I pored dva brza gola ovo je bio konačan rezultat prvog dela igre, najviše zahvaljujući čvrstim odbranama koje su predvodili fenomenalni golmani Jakov Vulić i Slobodan Tomić. Drugo poluvreme nastavilo se u istom ritmu, oba tima su mogla do gola, ali su Vulić i Tomić bili sigurni, sve do 31. minuta kada je iskusni Milan Živić pogodio za 2:1. Pokušavali su izabranici trenerskog tandema Alilović – Pantelić da dođu do izjednačenja, ali je iskustvo domaćina presudilo i Nova Pazova je do kraja meča stigla do još tri gola. Strelci su bili Šošo u 33. , Kukolj u 35. i Roknić u 38. minutu za konačnih Nova Pazova – Srpska 5:1. Ovaj trijumf bio je dovoljan izabranicima Gorana Jakšića da jesen završe na drugom mestu na tabeli sa 27 osvojenih bodova, dok je Srpska trenutno šesta sa 16 poena.