Utakmicom između Požarevca i Ekonomca 2 kompletirano je 18. kolo Druge futsal lige Srbije.

‘Vrtić iz Kragujevca’ je uz dosta muke upisao trijumf protiv Požarevca koji je ovim porazom dodatno zakomplikovao svoju sudbinu kada je borba za opstanak u pitanju. Na poluvreme se otišlo u rezultatskom egalu, na semaforu je posle 20 minuta stajalo 1:1, a strelci su bili talentovani Drakulić, jedan od najboljih aktera ove utakmice i već standardno odličan Marinković. U poslednji minut ušlo se sa rezultatom 2:2, Gostović je realizovao kazneni udarac sa 10 metara za domaćina i savladao je na ovoj utakmici odličnog novopečenog reprezentativca Koljajića, dok je Marinković i drugi put pogodio za Ekonomac 2. Delovalo je da će oba tima osvojiti po bod, ali… Devet sekundi pre kraja meča Saša Digić donosi prednost gostima, a čim su futsaleri Požarevca krenuli sa centra Marinković je presekao loptu i golom za 2:4 kompletirao svoj het trik. Ovim susretom kompletirano je 18. kolo Druge futsal lige Srbije u kom su postignuti sledeći rezultati:

29-03-2019 18:30
30-03-2019 19:30
01-04-2019 19:00
04-04-2019 18:30