Drugoligaški karavan stigao je do 21. runde.

U ovom kolu na programu su sledeće utakmice:

21-04-2019 16:15
21-04-2019 19:30
21-04-2019 20:00
22-04-2019 19:00
22-04-2019 20:00

dok će usled odustajanja Deusa slobodan biti Sopot.

Najzanimljiviji meč ove runde odigraće se u hali ‘Jezero’ gde će ‘Vrtić iz Kragujevca’ dočekati ‘bujanovački drim tim’. Zemun Samo pravo će u hali ‘Pinki’ pokušati ‘da potvrdi’ bodove osvojene u Zrenjaninu u prošloj rundi i novom ‘trojkom’ protiv Bečeja zadrži prvo mesto na tabeli. Ipak, Bečej se pokazao kao ‘smrt za favorite’, futsaleri ove ekipe odigrali su najbolje kada to niko od njih nije očekivao i pobeđivali su kada im niko nije davao šansu za trijumf, a sada motiva imaju na pretek jer u poslednja dva kola traže čudo kojim bi se spasili baraža i bez doigravanja ostali u Drugoj ligi. Zrenjaninski SAS će posle bolnog poraza od Zemuna gostovati Ekonomistu i ima ulogu favorita na ovoj utakmici, Banjica ide na noge Pirotu koji je već ispao iz drugoligaškog karavana, dok će meč bez rezultatskog značaja odigrati Požarevac i Kolubara, timovi koji će kroz baraž pokušati da izbore opstanak.

Za kraj, donosimo vam službena lica koja su delegirana za ovu rundu, kao i trenutno stanje na tabeli drugoligaškog karavana:

SK Ekonomist – SAS

Nedelja, 21.04.2019 16:15 – Beograd – SRC Rakovica
Delegat – Sp. radnik: NINČIĆ Božidar
Prvi sudija: JAKŠIĆ Aleksandar
Drugi sudija: BUROJEVIĆ Bojan
Treći sudija: NINIĆ Đorđe
Rezultat iz 10. kola: SAS – SK Ekonomist 3:2 (2:0)

Ekonomac 2 – Zufo

Nedelja, 21.04.2019 19:30 – Kragujevac – Hala Jezero
Delegat – Sp. radnik: BEKRIĆ Mile
Prvi sudija: ALEKSIĆ Nikola
Drugi sudija: MATOVIĆ Slavenko
Treći sudija: RADOVIĆ Strahinja
Rezultat iz 10. kola: Zufo – Ekonomac 2 4:1 (1:1)

Požarevac – Kolubara

Nedelja, 21.04.2019 20:00 – Požarevac – USC Požarevac
Delegat – Sp. radnik: JAKOVLJEVIĆ Tomislav
Prvi sudija: LAZAREVIĆ Predrag
Drugi sudija: SAVIĆ Marko
Treći sudija: MIJAILOVIĆ Blagoje
Rezultat iz 10. kola: Kolubara – Požarevac 2:2 (1:1)

Pirot – Banjica

Ponedeljak, 22.04.2019 19:00 – Pirot – Hala “KEJ”
Delegat – Sp. radnik: MLADENOVIĆ Ivica
Prvi sudija: RISTIĆ Danijel
Drugi sudija: STOILKOV Željko
Treći sudija: STAJIĆ Dejan
Rezultat iz 10. kola: Banjica – Pirot 11:0 (7:0)

Zemun Samo pravo – Bečej 2003

Ponedeljak, 22.04.2019 20:00 – Zemun – Hala Pinki
Delegat – Sp. radnik: BELJEVIĆ Predrag
Prvi sudija: RADOJČIĆ Petar
Drugi sudija: GRAOVAC Bojan
Treći sudija: JOCOVIĆ Miloš
Rezultat iz 10. kola: Bečej 2003 – Zemun Samo pravo 4:4 (1:0)
Rank Teams Played Won Lost Drawn Differential Goal difference Points
1 KMF Zemun Samo pravo 20 12 3 5 95 - 75 20 41
2 KMF Zufo 20 13 7 0 100 - 66 34 39
3 KMF Ekonomac 2 20 10 5 5 73 - 55 18 35
4 KMF SAS 20 11 8 1 80 - 67 13 34
5 KMF Banjica 20 10 6 4 74 - 68 6 34
6 KMF Sopot 20 9 10 1 93 - 85 8 28
7 KMF Bečej 2003 20 8 8 4 83 - 80 3 28
8 KMF Požarevac 20 6 8 6 63 - 70 -7 24
9 KMF Kolubara 20 7 12 1 79 - 101 -22 22
10 SK Ekonomist 20 6 12 2 57 - 77 -20 20
11 KMF Pirot 20 2 15 3 60 - 113 -53 9

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.