Utakmica između KMF ,,Bečej 2003″ iz Bečeja i KMF ,,Radnički 2010″ iz Niša završena je rezultatom 14-5  koji možda i neoslikava pravo stanje na terenu.

Mlada i perspektiva ekipa Radničkog, predvođena bivšim trenerom prvog tima Slavije iz Praga i osvajačem titule mlađih kategorija Češke, iskusnim Veljković Nenadom, nije mogla više u susretu sa ekipom KMF Bečej iz Bečeja sem da u prvom poluvremenu pruži dostojan otpor iskusnim Bečejcima koje sa klupe predvodi Igor Šošo. Ekipa koja forsira isključivo futsal igrače i čiji je raspon godina od 19-22, znatno oslabljena je doputovala u daleki Bečej. U prvom poluvremenu, mlade Nišlije su kažnjavale svaku grešku domaćina. Igralo se gol za gol. Ekipa Radničkog je diktirala tempo igre dok su domaći igrači kako tako uspevali da hvataju priključak za gostima, te su uspeli da stignu do 4:4 na poluvremenu. U drugom delu utakmice, umor je sustigao Nišlije, koji zbog skraćene rotacije nisu mogli da istim tempom nastave utakmicu, tako da je domaćin iskoristio to i postigao 10 golova do kraja a gosti samo jedan za konačnih 14:5.

Strelci: 0:1 Vasić u 2, 1:1 Vorgučin u 7, 2:1 Golub u 10, 2:2 Vasić u 11, 2:3 Milosavljević u 16, 3:3 Korać (10m) u 17, 4:3 Stanić u 19, 4:4 Stanković u 20, 5:4 Dražić u 20, 6:4 Golub u 24, 7:4 Golub u 27, 8:4 Arvaji u 29, 8:5 Radenković u 34, 9:5 Dražić u 35, 10:5 Dražić u 35, 11:5 Arđeljan u 36, 12:5 Korać u 37, 13:5 Korać u 38, 14:5 Golub u 39. minutu.

BEČEJ 2003: VADASKI, DRAŽIĆ, KORAĆ, STANIĆ, GOLUB, Ćulum, Arđeljan, Kobiljski, Vorgučin, Arvaji, Novakov.

RADNIČKI 2010: PEJČIĆ, MILOSAVLJEVIĆ, VASIĆ, OBRADOVIĆ, VELJKOVIĆ, Dragišić, Stanković, Radenković.