U Bujanovcu utakmicom 15.kola između KMF “ZUFO” i KMF “Ivanjica” pred oko 900 gledalaca, gostujući tim je pobedio rezultatom 4:6 (2:2).

Ovom pobedom Ivanjica se vraća na prvo mesto ispred ekipe Konjarnika, dok su Bujanovčani ovim porazom sebi zakomplikovali situaciju oko plasmana u vrhu tabele, pošto u ponedeljak 02.03.2020.godine u Milanovcu igraju Metalac Kolorado i Banjica, tako da u slučaju pobede bilo koje ekipe, tim iz Bujanovca ove zime znatno pojačan i sa aspiracijama ka elitnom rangu, pada na četvrto mesto tabele Druge Futsal Lige Srbije.

Meč u Bujanovcu, sem fantastične publike kojom se malo koji klub može pohvaliti, obeležila je izuzetno dinamična, zanimljiva i na momente “šok” utakmica. Ušli su u meč i jedni i drugi bezkompromisno, tako da u već prvom minutu gosti preko Darka Radonjića vode sa 0:1. Na novi pogodak se čekalo do 10.minuta kada je kapiten Enis Iseni postigao izjednačujući pogodak. Ponovo Radonjić u 16.minutu i Iseni u 19. minutu postižu golove za 2:2 i odlazak na odmor. U nastavku još zanimljivija utakmica. Smenjivali su se u šansama igrači oba tima sve do 26. minuta kada je Nenad Nikolić ponovo doveo goste u vođstvo 2:3. Na 2:4 povećava Gligorije Lišanin u 34. minutu,da bi u istom minutu preko Stefanovića a zatim i Marijanovica u 38. minutu domaćin izjednačio na 4:4. U 39. minutu posle prepoznatljive i njima svojstvene igre sa pet igrača u polju, golman Ivanjice Đorđe Lišanin se u jednoj situaciji najbolje snašao i iz mrtvog ugla pogodio mrežu domaćih za 4:5. Konačan rezultat ove utakmice, koja je obitovala šansama na obe strane i gde se rezultat lomio non-stop, postigao je Vukašinović Nemanja u 40. minutu presekavši napad domaćih sa pet igrača  za konacnih 4:6.

Iz tabora KMF „Ivanjica” ujedno prenosimo utiske o utakmici gde je sve od prvog do poslednjeg minuta bilo na vrhunskom nivou, počev od dočeka, organizacije, suđenja, vrhunske atmosfere i navijanja domaćih navijača. Ističu još jednom sve pohvale na račun domaćina.