Završeno je nekompletno 15. Kolo…

Ovog vikenda odigrane su 4 utakmice 15. kola Prve Futsal Lige Srbije dok će odloženi meč beogradskih klubova Konjarnika i FON-a biti odigran 30.03.

KMF “Loznica Grad 2018” je kao domaćin savladala ekipu Winter Sporta rezultatom 4:0 uz pogotke Đorđa Rosića, Ramića i dva gola Danila Kostića i time zadržala prednost na tabeli od 4. boda nad prvim pratiocem KMF “Vranje”.

Vranjanci koji ovog proleća igraju toplo-hladno ovoga puta u starom derbiju kao gosti savladali su ekipu KMF “Novi Pazar” uz dvostruke strelce Dodića i Trajkovića kojima se pridružio Milosavljević dok je Mutavdžić u 8. minutu postigao jedini gol za Pazarce smanjivši početnu prednost gostiju na 2:1.

u Ivanjici na tabeli favorizovani Bečej nije izdržao u odličnom meču punom uzbuđenja pošto su posle vođstva u Ivanjičkoj kutiji šibica od 2:0 zatim 3:1. Zahvaljujući velikom borbenošću domaćih igrača gosti su poklekli do kraja poluvremena tako da su dozvolili domaćinu do kraja poluvremena da izjednači na 3:3 što se ispostavilo kao i krajnji rezultat ovog meča.

Dve poslednje plasirane ekipe Prve Futsal Lige Srbije KMF “Kalča” i KMF “Zemun Samo Pravo” su u Nišu remizirale rezultatom 3:3 u meču u kom bi pobednik sa 3 boda najverovatnije pretendovao na mesto koje vodi  u Play Out dok bi poraženi bio kandidat za ispadanje. U ovom trenutku KMF “Zemun Samo Pravo” u slučaju istog broja bodova u odnosu na Nišlije ima prednost obzirom da je u prvom delu prvenstva kao domaćin savladao Kalču rezultatom 2:1.