Poslednju utakmicu 2018. godine u omladinskoj ligi Vojvodine odigrale su ekipe Leteći Holanđanin i SAS.

Domaćin je u Vrbasu, pred oko 150 gledalaca, bio ubedljiv i savladao je Zrenjanince rezultatom 7:1. Retko ko je mogao da očekuje ovako ubedljivu pobedu Holanđana koji su odigrali najbolji meč od početka sezone i u svim segmentima igre nadvisili su indisponirane goste. Strelci za tim iz Vrbasa bili su Lepojević u 6. , Avdalović u 13. i 22. , Šmit u 16. , Petrović u 29. , Mizdrak u 35. i Pravilović u 39. minutu, dok je jedini gol za goste postigao Grmuša u 17. minutu. U drugom meču ovog kola Bečej je na krilima sjajnog golmana Nedeljkovića stigao do tri boda protiv Foruma, a izveštaj sa ove utakmice možete pročitati na sledećem linku:

NEDELJKOVIĆ NOSIO DO POBEDE: Omladinci Bečeja upisali istorijska tri boda na krilima odbrana fenomenalnog golmana!