Futsaleri Novog Pazara pružili su fenomenalnu partiju u Valjevu i savladali su RB rezultatom 1:5!

Odlično su gosti otvorili meč i prvi pogodak je viđen već u 6. minutu, kada je mrežu RB-a zatresao upravo bivši igrač ove ekipe, Ninoslav Aleksić. Na novi gol čekalo se do 11. minuta kada Redžović duplira prednost Pazaraca i postavlja konačan rezultat prvog poluvremena. Gde su stali u prvom, nastavili su u drugom delu igre futsaleri Novog Pazara. U 6. minutu, ali ovog puta nastavka, Dejan Jovanović postiže pogodak za 0:3, da bi u 11. minutu nastavka Elvedin Sadović pogodio za 0:4. Čast domaće ekipe donekle je spasio Milun Božić golom tri minuta pre kraja susreta, a tačku na ovaj meč postavio je Redžović u 39. minutu. Na kraju, ubedljiva i zaslužena pobeda Novog Pazara koji je ovim trijumfom izbio na treće mesto prvoligaškog karavana, uz isti broj bodova kao i drugoplasirana Nova Pazova. RB je trenutno deveti na tabeli sa šest osvojenih bodova. Za kraj, pogledajte kako izgleda tabela prvoligaškog karavana posle sedam odigranih utakmica.