Meč 18. kola Prve futsal lige Srbije koji su odigrali Srpska i Ivanjica završen je nerešenim rezultatom.

Prvi do gola stigli su gosti i to u petom minutu preko Gligorija Lišanina, ali je deset minuta kasnije korpulentni Srđan Brkić vratio rezultatski egal. Nastavak igre doneo je sličnu priču, puno šansi na obe strane i briljantne intervencije golmana Miljana Radmanovića sa jedne i Đorđa Lišanina sa druge strane, te su čuvari mreža obe ekipe najveći krivci što publika u hali ‘Ranko Žeravica’ na Novom Beogradu nije videla više golova. Ipak, maestralnog Lišanina uspeo je da savlada Stanić u 27. minutu, a Srpska je propustila da realizuje dva kaznena udarca sa 10 metara (po jedan u oba poluvremena), pa je u finiš ušla uz minimalnu prednost. To je znao da kazni Gligorije Lišanin koji je golom u 39. minutu postavio konačnih Srpska – Ivanjica 2:2. Posle 18 odigranih utakmica Srpska se nalazi na petom mestu prvoligaškog karavana sa 26 osvojenih bodova, dok je Ivanjica deveta sa šest bodova manje. Trenutno stanje na tabeli Prve lige Srbije izgleda ovako: