Connect with us

Uživo

Uživo možete pratiti utakmice uz sledeće linkove :

Uživo i kroz najzanimljivije delove mečeva čarobne igre na petoparcu uživajte!!!

Uživo

23.05.2024.godine

MNK “Hercegovina”-GFC “Sarajevo”

MNK “Hercegovina”-KMF “Radnik MD Shop

15.05.2024.godine
KMF Loznica Grad 2018 – KMF Winter Sport

GFC “Sarajevo”-MNK “Hercegovina” 21:00 sat

08.05.2024.godine
KMF “Vranje” – KMF “FON Banjica”
KMF Loznica Grad – KMF Winter sport

07.05.2024.godine
MNK Hercegovina – FC Mostar SG

04.05.2024.godine
KMF Radnik MD Shop – GFC Sarajevo

FC Mostar SG ‘Staklorad’ – MNK Hercegovina

24.04.2024.godine

MNK Neimari – GFC Sarajevo

MNK Hercegovina – MNK Sloga

13.04.2024.godine
MNK “Bubamara” Cazin – FT “Tešanj” Tešanj
11.04.2024.godine

Futsal U19 | Serbia – Poland

09.04.2024.godine

MNK “Bubamara” – KMF “Radnik MD SHOP”

07.04.2024.godine

KMF VITEZ – MNK BUBAMARA

30.03.2024.godine

GFC Sarajevo – MNK Neimari
MNK Sloga – KMF Radnik
MNK Bubamara – KMF Vitez
MNK Čulin Mlin – Futsal Team Tešanj
KMF Vranje – KMF Ekonomac

27.03.2024.godine

MNK Hercegovina – FK Željezničar

23.03.2024.godine

MNK “Čapljina”-MNK “Bubamara”

FC Mostar SG ‘Staklorad’ – MNK Brotnjo

MNK Hercegovina – FK Željezničar

20.03.2024.godine

HMNK “Rijeka”-FC “Dobovec ” 20:30

17.03.2024.godine

Loznica Grad – Fon Banjica

16.03.2024.godine

MNK “Čulin Mlin”-MNK “Mujo Hrnjica”

FC “Sloboda Kompred”-MNK “Hercegovina”

MNK Bubamara – MNK Čapljina

GFC Sarajevo – MNK Sloga Gornji Vakuf

Kmf “Vranje” – Kmf “Novi Sad”

13.03.2024.godine

KMF Tisa – KMF Loznica Grad 2018

Ulcinj-Ulqini – KMF Titograd 

KMF Mirabile Moda – KMF Brskovo

KMF Studentski dom – KMF Cattaro

12.03.2024.godine

FC Mostar SG ‘Staklorad’ – FC Sloboda Kompred

10.03.2024.godine

MNK Hercegovina – GFC Sarajevo

KMF Radnik MD Shop – Futsal Klub Željezničar

09.03.2024.godine

MNK Sloga – FK Borac

MNK Neimari – MNK Brotnjo

06.03.2024.godine

MNK Bubamara – GFC Sarajevo

03.03.2024.godine

GFC “Sarajevo”-FK “Borac”

PFLS | 14. kolo | Kmf “Vranje” – Kmf “Winter Sport”

02.03.2024.godine

MNK Bubamara – MNK Sparta

MNK Hercegovina – FC MostarStari Grad / 14. kolo Premijer liga BiH

29.02.2024.godine

Mađarska – Srbija (U19)

28.02.2024.godine

Mađarska – Srbija (U19)

MNK Hercegovina – FC Stari Grad / 1/4 finala Kupa BiH

27.02.2024.godine

19. krog 1.SFL – FK Dobovec vs KMN Meteorplast Šic Bar

25.02.2024.godine

FC Mostar SG ‘Staklorad’-GFC “Sarajevo”

24.02.2024.godine

MNK Sloga – FK Željezničar

PFLS | 13. kolo | Kmf “Loznica grad 2018” – Kmf “Vranje”

18.02.2024.godine

FC Mostar SG ‘Staklorad’ – KMF Radnik | PFL BiH 12.kolo

10.02.2024.godine

MNK Bubamara – MNK Mujo Hrnjica
04.02.2024. godine

FK Konjodor – MNK Bubamara

KMF Titograd vs KMF Bajo Pivljanin | Futsal Kup Crne Gore | Finale
18. Gradski turnir u malom fudbalu Mrkonjić Grad
01.02.2024. godine

Futsal Kup Crne Gore

31.01.2024. godine

MNK “Bubamara” Cazin – MNK “Bihać 1260”

27.01.2024. godine

KMF “Radnik MD Shop”-GFC “Sarajevo” 19:00 sati

14.01.2024. godine

“Turbetska Zima 2024” Vlašić Gradnja-Tikop vs Hidro En d.o.o. 20:15 sati

Međunarodni Futsal Božićni Turnir 2023/24

08.01.2024. godine

ARENA 2024 – Turnir u malom fudbalu

23.12.2023. godine

Prenos žreba 6.”Međunarodni MMSTARS futsal Božićni turnir Šabac 2023/24″

26.11.2023.godine

MNK Hercegovina – FC Sloboda Kompred

MNK Bubamara – MNK Brekovica

19.11.2023.godine

GFC Sarajevo vs MNK Hercegovina
MNK Uspinjača GIMKA vs MNK Torcida
HFC Zrinjski – MNK Seljak

18.11.2023.godine

MNK Bubamara – MNK Mujo Hrnjica
15.11.2023.godin
e

1. futsal liga | Titograd vs Gorštak

12.11.2023.godine

MNK “Bubamara”-FC “Konjodor”

Futsal klub “Borac”-GFC “Sarajevo”

FC “Dolcinium”-FC “Olympico”

11.11.2023.godine

MNK Sloga WWIN – MNK Brotnjo

10.11.2023.godine
SuperSport HMNL
FC “Mostar SG” – MNK “Hecegovina”

05.11.2023.godine

MNK “Hercegovina”-KMF “Radnik MD Shop”

Futsal klub Željezničar MNK “Sloga WWIN Gornji Vakuf – Uskoplje”

GFC “Sarajevo”-FC “Mostar SG Staklorad”

KMF Brskovo-Mirabile Moda

04.11.2023.godine

KMF “Vranje”-KMF “Palež”

22.10.2023.godine

Futsal Club Željezničar – MNK “Brotnjo”

FC “Mostar SG ‘Staklorad”’ – MNK “Neimari”

21.10.2023.godine

KMF “Vranje”-KMF “FON Banjica”

29.09.2023.godine

PFLS | 4. kolo | Kmf “Vranje” – Kmf “Loznica”

23.09.2023.godine

SUPERPOKAL 2023: Siliko Vrhnika – FK Dobovec

22.09.2023.godine

PFLS | 3. kolo | Kmf “Vranje” – Kmf “Sas”

16.09.2023.godine

Kvalifikacije za FIFA Futsal World Cup

Nemačka – Hrvatska

15.09.2023.godine

Kvalifikacije za FIFA Futsal World Cup

Poljska – Srbija 18:00 časova

02.09.2023.godine

PFLS | 1. kolo | Kmf “Vranje” – Kmf “Ivanjica”

13.08.2023.godine

“Turnir šampiona 2023” Bijeljina finalni dan

FC “Diamant Linz”-KMF “Loznica-Grad 2018”

KMF „Radnik MD Shop”-Futsal Club “Silico”

12.08.2023.godine

“Turnir šampiona 2023” Bijeljina polufinalni dan

Polufinalni dan

Futsal Club “Silico”-KMF “Loznica-Grad 2018” 19:30 časova Moja Bijeljina

FC “Diamant Linz”-KMF „Radnik MD Shop“ 21:00 časova Moja Bijeljina

28.07.2023.godine

Noćni turnir u malom fudbalu “Rača 2023”

27.07.2023.godine

Noćni turnir u malom fudbalu “Rača 2023”

31.05.2023.godine

Finale play-offa Premijer Futsal Lige Bosne i Hercegovine

FC “Mostar SG” i KMF “Radnik MD Shop” 20:00 sati

13.05.2023.godine

KMF “Ekonomac” – KMF “Beogradski Fon” 19:30 časova

MNK “Sloga WWIN G.V./Uskoplje – FC “Mostar SG” 1/2 finale play-off 20:00 časova

29.04.2023.godine

FC “Salines Tuzla City”-MNK “Sloga WWIN G.V.” 17:00 sati

KMF “Vranje”-KMF “Bečej” 19:00 sati

FC “Sloboda Kompred”-FK “Konjic” 19:30 sati

TSV Weilimdorf – HOT 05 Futsal Semifinal FUTSAL-BUNDESLIGA 18h

26.04.2023.godine

MNK Sloga – FC Salines

FK Konjic – FK Sloboda

23.04.2023.godine

MNK Hercegovina – GFC Sarajevo 1/4 doigravanja za prvaka BiH 17:00 sati

Finale Futsal Kupa Srbije KMF Ekonomac-KMF Beogradski FON 18:00 sati

22.04.2023.godine

FC “Salines Tuzla City”-MNK “Sloga WWIN G.V” 16:00 sati

21.04.2023.godine

Prvi polufinalni meč 18:00 sati

Ekonomac – Loznica polufinale Kupa Srbije I poluvreme @ipsportmedia1

Ekonomac – Loznica polufinale Kupa Srbije II poluvreme @ipsportmedia1

Drugi polufinalni meč 21:00 sati

Bečej – Beogradski FON polufinale Kupa Srbije I poluvreme @ipsportmedia1

Bečej – Beogradski FON polufinale Kupa Srbije II poluvreme @ipsportmedia1

15.04.2023.godine

Futsal Željezničar – MNK Čulin Mlin 20:45 sati

08.04.2023. godine

TSV Weilimdorf – Fortuna Düsseldorf 18:00h

MNK “Čapljina”-Futsal Klub “Železničar” 20:00h

26.03.2023. godine

FC “Mostar SG Staklorad” – MNK “Hercegovina” 18:00 sati

FC “Sloboda Kompred”-FK “Konjic”

MNK “Sloga WWIN G.V. Uskoplje” – MNK “Brotnjo” 18:00 sati

23.03.2023. godine

Srbija – Crna Gora (u19)

22.03.2023. godine

Rumunija – Srbija (u19)

Bosna i Hercegovina – Grčka (u19) 20:00h

19.03.2023.godine

GFC Sarajevo – MNK Hercegovina

18.03.2023.godine

FC “Salines”-MNK “Sloga WWIN G.V” 17:00 sati

Futsal Klub “Konjic”-FC “Mostar SG” 18:00 sati

KMF “Studentski dom”- FC “Pruška” 18:00 sati

HMNK “Rijeka”-Futsal “Gorica” 18:45 sati

15.03.2023.godine

KMF “Nova Pazova”-KMF “Palež” 19:30 sati

12.03.2023.godine

17:00 sati

18:00 sati

11.03.2023.godine

17:45 sati

18:30 sati

MNK “Hercegovina”-FK “Konjic” 18:00 sati

10.03.2024.godine

FC Sloboda Kompred – MNK Brotnjo 15.kolo 17:00 sati

08.03.2023.godine

Bosna i Hercegovina-Češka 18:00 sati

22.02.2023.godine

FC “Mostar SG”-KMF “Željeznica” 17:00 sati

Srbija-Španija 17:00 sati

GFC “Sarajevo”-FC “Sloboda Kompred” 19:30 sati

1/8 Futsal Kup Srbije KMF Ekonomac-KMF Vranje 21:00 sat

21.02.2023.godine

Srbija-Španija 18:00 sati

19.02.2023.godine

FC “Salines Tuzla City”-FC “Sloboda Kompred” 16:00 sati

MNK “Brotnjo”-FC “Mostar SG” 19:15 sati

18.02.2023.godine

KMF “Nova Pazova”-KMF “Ivanjica” 16:30 sati

Kmf “Vranje” – Kmf “Novi Pazar” 19:00 sati

MNK SLOGA – WWIN Gornji Vakuf – Uskoplje – FK Doboj 19:00 sati

KMF Radnik MD SHOP-MNK “Hercegovina” 19:00 sati

11.02.2023.godine

Futsal Klub Konjic-KMF Radnik MD Shop 18:00 sati

MNK Hercegovina-MNK Brotnjo 18:00 sati

HMNK Vrgorac – AFCU Universitas 18:30 sati

MNK Torcida – MNK Olmissum 20:00 sati

FC Sloboda Kompred Tuzla – MNK SLOGA – WWIN Gornji Vakuf – Uskoplje 20:00 sati

KMF Novi Pazar- KMF Beogradski FON 23:00 časova (odloženi snimak)

12.02.2023.godine

Futsal Dinamo – Novo Vrijeme 16:00sati

05.02.2023.godine

GFC Sarajevo vs KMF Radnik Shop Bijeljina 19:00 sati

FC Salines-MNK Hercegovina (HIGHLIGHTS) YouTube Zlatko Džanić

04.02.2023. godine

AFC Universitas – Futsal Club Crnica (21:00H)
MNK Futsal Pula – Futsal Dinamo (19:00H)

04.02.2023.godine

MNK Sloga G.V WWin-FC Mostar S.G.(19:00H)

MNK Brotnjo-Futsal Klub Konjic (19:00H)

04.02.2023.godine

KMF Vranje-KMF Ekonomac 19:00h (SportJug)

futsal.si: Zadetki 17. kroga 1. SFL (2022/2023)

29.01.2023.godine

FK Konjic-FC Salines 18:00 sati

28.01.2023.godine

FC Mostar SG ‘Staklorad’ – FK Doboj

Radnik MD Shop-MNK Brotnjo

MNK Hercegovina-MNK Sloga G.V

27.01.2023.godine

HMNK Vrgorac-MNK Osijek 18:00 sati

Futsal Dinamo – Universitas (18:15) sati

22.01.2023.godine

Radnik MD Shop-FC Salines Tuzla City 19:00 časova

21.01.2023.godine

MNK Stanoinvest Futsal Pula-MNK Olmissum 19:00 sati

MNK Square-Futsal Dinamo 19:00 sati

AFC Universitas-MNK Torcida Split. gradski derbi sa početkom od 20:00 sati 

21.01.2023.godine

GFC Sarajevo-MNK Brotnjo 19:00 časova

17.01.2023.godine

Universitas vs Olmissum u 18:30 časova

Turniri i HIGHLIGHTS

Finalni dan 5.”Međunarodnog Božićnog turnira Šabac 2022/23″ 15.01.2023.godine

Valjevo Novogodišnji turnir 12.01.2023.godine finalno veče!

1.SFL 14.kolo HIGHLIGHTS (futsal.si)

HIGHLIGHTS 1.SFL TOP 10 u 2022.godini! (futsal.si)

Žreb Novogodišnjeg turnira u Valjevu možete pogledati uživo od 20:00 časova 30.12.2022.godine

Žreb 5″Međunarodnog MMStars futsal Božićnog turnira Šabac 2023/22″ 23.12.2022. 21:00 časova

KMF”Vranje”-KMF “Novi Sad” 10.12.2022.godine 19:00 časova

UEFA Futsal Champions League uživo

KMF Loznica-Grad vs Uragan 26.11.2022.godine 17:00 časova

“KMF Loznica-Grad 2018”-Città di Eboli 24.11.2022.godine 20:30 časova

Palma – Dobovec Eltna runda Liga Šampiona 23.11.2022. 20:00

KMF Loznica-Grad vs Sporting CP UEFA Futsal Liga Šampiona 23.11.2022. 17:00

Makedonski derbi KMF Proekt vs Futsal Shkupi 14.11.2022. 20:00

GFC “Sarajevo” – MNK “Bosna Kompred” prvenstvena 22.10.2022. 17:00

Benfica – Sporting prvenstvena 16.10.2022. 18:25

MNK Novo Vrijeme – MNK Olmisum prvenstvena 16:10.2022. 21:00

Futsal Pula – MNK Torcida prvenstvena 16.10.2022. 19:00

AFCU – Futsal Dinamo prvenstvena 15.10.2022. 20:15

KMF Loznica – KMF Nova Pazova prvenstvena 15.10.2022. 19:30

Srbija – Madjarska žene prijateljska 14.10.2022. 16:30

Makedonija / Italija kvalifikacije za FIFA 12.10. 19:00

Austrija / Gruzija kvalifikacije za FIFA 12.10 19:00

Crna Gora / Kazahstan kvalifikacije za FIFA 12.10 18:00

Nemačka / Slovačka kvalifikacije za FIFA 12.10 18:00

Češka / Jermenija kvalifikacije za FIFA 12.10. 17:30

Kolumbija – Venecuela Panameričke igre 11.10 23:30

Argentina / Bolivija Panameričke igre 11.10. 20:30

Srbija / Francuska kvalifikacije za FIFA 12.10. 19:00 Arena 3 Premium

Litvanija – Portugal kvalifikacije za FIFA 11.10 18:00

Ukrajina-Holandija kvalifikacije za FIFA 11.10 18:00

Finska-Rumunija kvalifikacije za FIFA 11.10. 17:10 potrebno se registrovati na ovom linku besplatno je

Spanija-Moldavija kvalifikacije za FIFA 11.10. 20:30

Brazil – Maroko prijateljska 9.10. 21:00

Brazil Maroko prijateljska 8.10. 2:00

Hrvatska – Madjarska 7.10.2022. Izvor  Hrvatski nogometni savez

Utakmica Norveška Srbija 5.10.2022. imaće uživo da se prati na kanalu Arena premium 3 ili na ovom linku ( idite na stream 2 i budite strpljivi sa gašenjem reklama koje iskaču)

Azijsko prvenstvo Kuwait 2022 kliknite na live event, ako ne radi, morate imati VPN (sakrivanje adrese ) i prebaciti adresu da vam bude Indonezija

Administration and development - FutsalBALKAN webteam.© All rights reserved. Items can not be republished without written permit by Futsal Balkan.