Srbija

Loznica-Grad nemilosrdna

U 13. kolu Prve Futsal Lige Srbije u Loznici su se sastali futsaleri KMF “Loznica-Grad 2018” i KMF “Novi Sad”.

Prvi deo tri

Golom Kocića u 03. minutu domaći su došli do prednosti od 1:0. Međutim već u sledećem minutu Bosnić postiže pogodak za poravnanje. Loznička publika željna dobrog futsala i prilike da vidi na delu renovirani tim “zelenih” poprilično je ispunila Lagator.

Na sledeći pogodak se čekalo sve do sredine prvog poluvremena kada svoj drugi pogodak postiže Kocić u 12.minutu. Potom sledi prvi gol Pavlovića u 14.minutu.

Na tri razlike u 17. minutu KMF “Loznica-Grad 2018” stiže golom Milovca. Gosti su mogli i da smanje rezultat iz KU sa 10 metara nakon 6. akumuliranog prekršaja. Promenom na golu, Pepi Nikolić umesto Jađže Vulića, kao da je dekoncentrisala izvođača koji posgađa stativu gola Lozničana. Ostalo je 4:1 za odlazak na odmor.

Do kraja rutinski

U nastavku je bilo je dosta prilika sa obe strane za pogotke. Domaći su postigli još dva gola. Najpre Pavlović u 26. minutu i Milovac u 32. minutu.

Novosađani postižu jedan pogodak preko Maravića u 38. minutu za konačnih 6:2 za aktuelnog nosioca duple krune.

Uspešan debi na klupi pred domaćom publikom trenera Dejana Đedovića kojem predstoji uigravanje ekipe obzirom da je tim iz Loznice pretrpeo velike izmene u igračkom kadru tokom zimske pauze.

U 14.kolu “Loznica-Grad 2018” gostuje ekipi KMF “Bečej 2003”. Novi Sad dočekuje KMF “Ekonomac”.

KMF “Loznica-Grad 2018”KMF “Novi Sad” 6:2 (4:1)