Srbija

Ruškeki se vraćaju na kolosek!

Tri poraza na startu prvenstva,poljuljanog samopouzdanja KMF Vranje je dočekalo tim KMF Paleža iz Obrenovca.

Ispostavilo se da je strah bio neopravdan, iako je u goste stigla izuzetno borbena i nepredvidiva ekipa iz Obrenovca. Pitanje pobednika nije dolazilo u pitanje ni jednog trenutka. Na prvi pogodak čekalo do 19.minuta kada je mrežu Obrenovčana načeo Dodić za 1:0 na poluvremenu.

Malo je jedan Roksa!

Epitet igrača mečeva u više navrata, golman gostiju Roksić u 22.minutu postiže svoj peti pogodak u prvenstvu i ispostavilo se jedini pogodak za svoju ekipu na meču.

KmF vranje-KmF PALEŽ (Sport jug)

Do kraja meča, reprezentativac Severne Makedonije Krstevski u 28.minutu, Aleksić u 33′ i 34′ i Trajković u 37.minutu, postižu pogotke za laganu pobedu ekipe Vranja i nova tri boda na njihovom kontu za stepenik više na tabeli Prve Futsal Lige Srbije.

KMF Vranje-KMF Palež 5:1 (1:1)