Liga Šampiona
TITOGRAD PRESKOČIO PRVU PREPREKU!
Futsaleri Titograda slavili su u 1. kolu preliminarne faze Lige Šampiona protiv Rangersa sa 4 : 2. Petostruki uzastopni šampion Crne Gore i prošlosezonski učesnik elitne faze Lige Šampiona pokazao je kvalitet i iskustvo u momentima kada nije bilo lako. Ekipa sa Andore je povela u 12. minutu kada je autogol postigao Adnan Kalajdžić. Izabranici Zorana Milaševića nisu paničili, nastavili su da pritiskaju gol rivala i za bolju igru su nagrađeni dva puta u poslednjem minutu prvog dijela, prvo preko Spasojević na dodavanje Markovića, da bi 44 sekunde kasnije i sam Marković postigao gol. Najveći evropski izazovi su pravi motiv za Filipa Markovića koji je i prošle sezone igrao sjajno u Evropi. U drugom poluvremenu ista slika, dominacija Titograda, koji je na kraju meč završio sa čak 52 udarca na gol. Novi blickrig Podgoričana viđen je u rasponu od 25. do 27. minuta kada su strijelci bili Delić i Filip Marković koji se ponovo upisao u strijelce.
Do kraja meč Rangers je smanjio golom Alvareza. U drugom meču ove grupe Forca je istim rezultatom savladala Blue Magic. Već danas(17:30) Titograd igra meč protiv irskog Blue Magica, ekipe koju je u prethodna dva međusobna duela pobjeđivao bez većih problema. Forca će u terminu od 20:30 minuta igrati sa Rangersom.